Xtra-PC Opinie, funkcja i cena

Każdy przynajmniej raz w życiu doświadczył, że komputer zwolnił i w pewnym momencie po prostu musiał czekać, aż różne aplikacje będą musiały być obsługiwane. Inni mieli doświadczenie, że dysk twardy się zepsuł i trzeba było go wymienić. System operacyjny musiał być przeładowany i wszystko graniczyło z dużym nakładem pracy. Ale teraz jest na to dobre lekarstwo. Xtra-PC daje Ci możliwość korzystania z systemu operacyjnego poprzez pamięć USB i interakcji z wszystkimi potrzebnymi aplikacjami. System jest szybki i nieskomplikowany i może być podłączony do wielu komputerów. Po prostu przez złącze USB. Przyjrzeliśmy się bliżej pamięci USB i chcieliśmy wiedzieć, czy rzeczywiście jest tak potężna, jak obiecuje producent. W tym celu przeprowadziliśmy test i liczne recenzje przeczytaliśmy, które podsumowujemy poniżej.

Co to jest Xtra-PC?

Xtra-PC jest własnym napędem, który po podłączeniu do komputera oferuje swój własny system operacyjny. Działa on w systemie Linux i może być używany całkowicie niezależnie od reszty komputera. Nawet jeśli ten nie posiada już własnego dysku twardego lub jest uszkodzony. Producent obiecuje następujące właściwości:

 • oszczędza pieniądze, ponieważ nie trzeba kupować nowego komputera
 • działa z każdym komputerem PC lub Mac
 • jest gotowy do użycia w ciągu kilku minut
 • łatwy w obsłudze
 • zawiera wszystkie niezbędne programy
 • nadal możesz pracować z własnymi plikami

Xtra-PC 500Xtra-PC oferuje tylko swój własny system operacyjny, z którym można pracować bez konieczności zakupu nowego komputera. Jedyną ważną rzeczą jest użycie pamięci USB, która jest podłączona i dokonuje wszystkich dalszych ustawień niezależnie. Aby z niej korzystać, komputer musi być po prostu podłączony do pamięci USB uruchomić i można zaczynać.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Dlaczego ten produkt powinien mi pomóc?

Każdy, kto korzysta z komputera, doświadczył awarii dysku twardego lub systemu operacyjnego, który przestał działać prawidłowo. W takim przypadku często konieczny jest nowy komputer lub wymiana dysku twardego. Z reguły wiąże się to z wysokimi kosztami, które można lepiej zainwestować w inny sposób. W przypadku Xtra-PC ten krok nie jest konieczny, ponieważ pamięć USB zawiera wszystkie programy i odpowiedni system operacyjny, z którym można kontynuować pracę jak zwykle. Jest on odpowiedni dla każdego systemu operacyjnego, takiego jak PC i Mac. Nie ma tu żadnych różnic. Ważne jest tylko, aby urządzenie mogło podłączyć pamięć USB. Wszystko czego potrzebujesz to port USB 2.0. Po podłączeniu, pamięć USB zajmuje się wszystkim innym sam. Nie trzeba kupować nowego komputera, można pomostu czas, że trzeba znaleźć alternatywę i dlatego nie są pod presją.

Jaka jest grupa docelowa Xtra-PC?

Grupa docelowa Xtra-PC jest bardzo zróżnicowana i dlatego nie może być jasno zdefiniowana. Ale ogólnie można powiedzieć, że Xtra-PC jest skierowany do wszystkich, którzy muszą pracować z komputerem, ale obecnie nie mają możliwości dostępu do swojego normalnego systemu operacyjnego. Dla tych, którzy uważają, że urządzenie jest zbyt wolne – co prędzej czy później zawsze się zdarza – i którzy mogli mieć uszkodzony dysk twardy. Jednocześnie jest to alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają w danej chwili pieniędzy, aby kupić nowy komputer lub nowy dysk twardy. Xtra-PC stanowi doskonałą okazję do wypełnienia tej luki, ale może być również traktowany jako równoważna alternatywa. Pamięć USB może być używana zarówno przez młodych jak i starszych. Nie jest wymagana żadna wiedza techniczna. Mężczyzna czy kobieta, oboje skorzystacie na użyciu pamięci USB. Xtra-PC jest więc czymś dla wszystkich zainteresowanych, jak również dla tych, którzy już próbowali alternatywnych rozwiązań, ale nie byli z nich zadowoleni.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

W jaki sposób produkt jest używany?

Używanie pamięci USB jest bardzo proste. Podobnie jak inne modele, wystarczy podłączyć ją do gniazda USB w komputerze przed jego uruchomieniem. W końcu, aby z niej skorzystać, należy włączyć komputer i nacisnąć przycisk bootowania. Oznacza to, że urządzenie wie, że powinno uzyskać dostęp do portu USB. To na System operacyjny w pamięci USB jest następnie uruchamiany i dokonywane są wszystkie inne ustawienia. Proces ten musi być przeprowadzony tylko raz z Xtra-PC. Po tym, konieczne jest tylko naciśnięcie przycisku bootowania za każdym razem, gdy komputer jest uruchamiany za pomocą Xtra-PC. W tym samym czasie, jednakże, można również ustawić w menu bootowania komputera, że napęd USB jest domyślnie dostępny. System operacyjny może być wtedy używany jak zwykle. Więcej nie jest konieczne.

Xtra-PC Zastosowanie 400

Jakie są wady i zalety pamięci USB?

Jak każdy gadżet, Xtra-PC ma swoje wady i zalety, które powinieneś znać przed zakupem. Dlatego podsumowaliśmy je poniżej i chcielibyśmy wyjaśnić, na co powinieneś zwrócić uwagę. Może być również Pomoc w podjęciu decyzji o zakupie jeśli nie jesteś pewien, czy Xtra-PC jest odpowiedni dla Twoich potrzeb, czy nie.

Zalety:

 • łatwy w użyciu
 • może być używany również z uszkodzonym dyskiem twardym
 • nie dotyka plików na dysku twardym
 • można swobodnie pracować z własnymi plikami
 • szybki system operacyjny o wysokiej użyteczności

Wady:

 • nie wiadomo

Jak widać, możesz oczekiwać od Xtra-PC tylko korzyści, które opłacają się podczas korzystania z pamięci USB. Xtra-PC zapewnia najlepsze warunki, jeśli chcesz mieć szybszy system i pomaga dostarczyć wszystkie programy które są potrzebne do pracy. Nie jest wymagane specjalne know-how i tylko kilka kroków zanim będziesz mógł korzystać z systemu. Nie ma żadnych wad, których należy się obawiać.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Uszczelnienia i funkcje jakości Xtra-PC

Chcieliśmy przekonać się o możliwościach Xtra-PC i dlatego przeprowadziliśmy test. Po pierwsze, zamówiliśmy pamięć USB online, co nie stanowiło absolutnie żadnego problemu. Kiedy trzymaliśmy go w rękach, byliśmy w stanie przekonać się o jego możliwości. Xtra-PC sprawia solidne wrażenie i wygląda wartościowo, do czego przyzwyczaiła nas dobra pamięć USB. Następnie wypróbowaliśmy go. Najlepszym sposobem na to jest kierowanie się opisami dołączonymi do pamięci USB. Jedno trzeba powiedzieć: system jest bardzo szybki i szybko mieliśmy jeden normalny system operacyjny przed sobą, z którym można pracować w sposób przyjazny dla użytkownika. Za podstawę posłużył Linux, system, który już się sprawdził i jest używany jako standard przez wielu użytkowników.

Z reguły wiesz, że komputer się psuje lub dysk twardy się psuje kiedy nie możesz go używać. Często nawet wtedy, gdy nie ma się pieniędzy na zakup czegoś nowego. W takim przypadku Xtra-PC gwarantuje możliwość wypełnienia tego czasu i zapewnia wszystko, co jest potrzebne do pracy. Zarówno programy do pisania i kalkulacji, jak i programy do obróbki zdjęć i poczty elektronicznej. Jest bardzo łatwy w obsłudze i dlatego może być używany naprawdę łatwo przez każdą grupę wiekową.

Xtra-PC opinie

Oczywiście chcieliśmy wiedzieć, jak inni radzą sobie z Xtra-PC, więc poszukaliśmy opinii. Znaleźliśmy je w sieci w postaci raportów doświadczeń i dzięki nim mogliśmy uzyskać bardzo dobry obraz, który uzupełnił nasz test. Większość z nich była bardzo zadowolona z pamięci USB i potrafiła ją odpowiednio wykorzystać do uzupełnienia swojego PC lub Maca. W tym przypadku, Xtra-PC zapewniał dobry czas mostkowania. Niektórzy z nich używają go nawet na stałe. Główną zaletą jest to, że nie muszą nic zmieniać w komputerze aby z niego korzystać. Nie wymaga nawet połączenia z Internetem. Dlatego wielu z nich korzysta z niego i nie chce się już bez niego obyć. Dla większości, Xtra-PC staje się dobrym i kompletnym zamiennikiem, który wybraliby ponownie i ponownie. W końcu wielu woli pracować z Linuxem niż z innymi systemami i dlatego chętnie poleca go innym. Dalsze opinie klientów są dostępne za pośrednictwem tego linku! *

Czy istnieją jakieś znane problemy techniczne?

Po pierwsze i najważniejsze, można powiedzieć, że nie ma żadnych problemów technicznych. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, jak uruchomić komputer PC lub Mac, aby uzyskać dostęp do Xtra PC. W nagłych przypadkach można jednak poszukać w Internecie dalszych instrukcji, które można szybko znaleźć. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że nie będzie żadnych problemów technicznych z pamięcią USB. Jest on łatwy w użyciu i dlatego jest dobrą alternatywą dla każdego.

Gdzie mogę kupić Xtra-PC?

Xtra-PC najlepiej kupić u samego producenta lub na jego stronie internetowej. Znajduje się tutaj sklep internetowy, przez który można bardzo łatwo złożyć zamówienie. Najpierw jednak chcielibyśmy zapoznać się z ofertą, jaką dostawca ma dla swoich klientów. Wśród nich znajdują się różne wersje Xtra-PC, które można sobie zażyczyć. Chodzi głównie o pamięci masowej, która jest oferowana. Istnieją 16 i 64 gigabajtów pamięci. Inna wersja zawiera również pewne dodatkowe oprogramowanie, które może być używane do ratowania różnych danych.

Dodatkowo ostatnia oferta jest zazwyczaj nieco szybsza od dwóch pozostałych. To, którą z nich się tutaj wybierze, zależy od własnych oczekiwań. Generalnie jednak zawsze należy korzystać z tych ofert, jeśli tylko ma się taką możliwość. Z reguły są one oferowane tylko przez ograniczony czas. W przypadku wygaśnięcia oferty nie ma pewności, czy powróci ona ponownie, a przede wszystkim, jak droga będzie. Dlatego należy zawsze kupować Xtra-PC, gdy jest dostępny tanio.

Xtra-PC PL

Fakty techniczne Xtra-PC

W tej liście podsumowujemy cechy techniczne Xtra-PC, abyś miał lepszy przegląd. Nie jest ich wiele, ale można dzięki nim uzyskać pierwszy wgląd.

 • 16 lub 64 GB pamięci
 • System operacyjny: Linux
 • obsługuje komputery Mac i PC
 • zawiera wszystkie ważne programy, takie jak Open Office, odtwarzacz muzyki i wideo, edycję zdjęć, przeglądanie stron internetowych, pocztę elektroniczną itp.

Jak widać, Xtra-PC posiada wszystkie cechy, aby być normalny system na komputerze. Może być używany na stałe i może nawet zastąpić cały dysk twardy. Jednak miejsce na dysku twardym jest ograniczone. Mimo to możliwa jest instalacja innych programów z dziedziny komunikacji lub podobnych.

Jak wygląda proces zamawiania?

Proces zamawiania jest nieskomplikowany i bardzo łatwy do przeprowadzenia. Wystarczy wejść na stronę producenta, wybrać odpowiednią ofertę i wpisać swoje dane w znajdującym się obok formularzu zamówienia. Następnie można wybrać metodę płatności, z której chce się skorzystać. Na przykład, istnieją takie opcje jak Paypal lub karta kredytowa. Opcje te są bardzo bezpieczne i łatwe w użyciu. Później wystarczy już tylko złożyć zamówienie. O kompletnym zamówieniu zostaniesz poinformowany e-mailem. Gdy zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz numer przesyłki, za pomocą którego możesz dowiedzieć się online, gdzie w danej chwili znajduje się paczka. Dzięki temu można również bezpośrednio obliczyć, kiedy dotrze ona do odbiorcy.

Ocena i rekomendacja Xtra-PC

Ogólnie rzecz biorąc, chcielibyśmy polecić Xtra-PC innym. Pamięć USB jest bardzo łatwa w użyciu i wystarczy podłączyć ją do odpowiedniego portu, aby móc z niej korzystać na komputerze. Nawet w przypadku uszkodzonego dysku twardego zapewnia on doskonałe mostkowanie i nie powoduje żadnych trudności. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że nabycie bardzo przydatne, ponieważ w nagłych wypadkach zawsze masz backing, że można spaść z powrotem na. Ponadto, zawsze istnieje możliwość korzystania z niego na stałe. Dlatego dajemy mu dobrą ocenę i popieramy jego nabycie.

FAQs

W tej ostatniej sekcji odpowiadamy na ostatnie pytania, które możesz mieć na temat Xtra-PC. W ten sposób chcemy dać Ci pełny przegląd sytuacji.

 • Q: Czy mogę używać moich własnych plików podczas korzystania z Xtra-PC?
 • O: Oczywiście. Jeśli dysk twardy jest sprawny, jest po prostu wyświetlany jako inny napędi dzięki temu masz dostęp do swoich plików w każdej chwili.
 • P: Czy Xtra-PC może być używany nawet jeśli mój komputer nie posiada już dysku twardego?

 • O: Tak, to nie stanowi problemu.

 • P: Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

 • O: Jest. Jest ona ważna przez 60 dni i można się o nią ubiegać, jeśli nie jesteś zadowolony z kija. Otrzymasz również zwrot pieniędzy.

Informacje o dostawcy lub partnerze wysyłkowym

Pamięć USB jest oferowana przez firmę o następującym adresie: The Giddy Up Group, 20 N. Oak St., Ventura, CA 93001, USA. Amerykańska firma posiada również adres e-mail, na który można kierować pytania. Jest to: [email protected] Nic więcej nie wiadomo o dostawcy.

Xtra-PC Logo

Lista źródeł i dalsze linki:
 1. https://en.wikipedia.org/wiki/USB_flash_drive
 2. https://www.techopedia.com/definition/2322/usb-flash-drive

Xtra-PC

8.3
Szczegóły techniczne 8.0
Posługiwać się 9.0
Cena £ 8.0
Previous Post
Pico Buds Pro
Gadżety

Pico Buds Pro Opinie, funkcja i cena

Next Post
Poliglu
Gadżety

Poliglu Opinie, funkcja i cena