Vibro Shaper Opinie i funkcja i cena

Co to jest Vibro Shaper?

Vibro Shaper jest urządzeniem, które jest produkowane jako płyta, która wibruje w sobie. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownicy mogli trenować swoje mięśnie wykorzystując generowane wibracje. W tym kontekście trener powinien trenować różne grupy mięśni, a użytkownik powinien używać tylko tego jednego urządzenia. Wysokiej jakości technologia oscylacji powoduje drgania mięśni, co z kolei powoduje naprężenie ciała. Urządzenie może pracować na trzech różnych poziomach intensywności, co pozwala na uzyskanie łącznie 50 skurczów mięśni i 99 różnych prędkości. Trening jest łatwy na stawach, a więzadła i kości nie są przeciążone. Zwiększa się krążenie krwi, co skutkuje rozluźnieniem mięśni. Producent obiecuje, że jeden dziesięciominutowy trening dziennie wystarczy, aby osiągnąć widoczny i zauważalny sukces.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Do kogo nadaje się Vibro Shaper?

vibro shaperGrupą docelową dla Vibro Shaper są osoby, które chcą zacisnąć swoje ciało bez korzystania z konwencjonalnych ćwiczeń, takich jak gimnastyka czy podnoszenie ciężarów. Urządzenie producenta skierowane jest specjalnie do osób, które chcą połączyć odchudzanie się z dokręcaniem ciała. Ponadto, szczególnie kobiety dotknięte cellulitem mogą poprawić ogólny stan tkanki łącznej w urządzeniu treningowym. Urządzenie to powoduje podnoszenie ciała i powinno również wspomagać rozwój mięśni bez potrzeby dodatkowego treningu. Urządzenie to przeznaczone jest specjalnie dla osób, które chcą w prosty sposób wzmocnić całe swoje ciało i zbudować mięśnie w sposób holistyczny.

Jakie cele mogę osiągnąć za pomocą Vibro Shaper?

Kontrola cellulitu: Intensywne wibracje urządzenia, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniają zacieśnienie tkanki, redukując w ten sposób cellulit. To z kolei wpływa również na tkankę łączną, która w stanie wiotczącym jest również odpowiedzialna za wymowny cellulit. Regularne treningi z kremem mogą zmniejszyć ten problem i ostatecznie ogólna kondycja ciała znacznie się poprawia, a niechciana skórka pomarańczowa jest również znacznie zredukowana, według producenta.

Utrata masy: Za pomocą urządzenia można znacznie ułatwić demontaż. Utrata wagi zwykle powoduje rozluźnienie skóry, ponieważ tkanka nie jest w stanie wystarczająco szybko przystosować się do nowej wagi oraz zmniejszonej zawartości tkanki tłuszczowej i objętości przy odchudzaniu się. Krem umożliwia przyjemne i skuteczne napinanie ciała przy odchudzaniu się, dzięki czemu skóra ponownie się kurczy, a tym samym staje się gładka.

Budowa mięśni: Wibracje powodują, że cała muskulatura ciała działa przeciwko temu ruchowi urządzenia. To skutecznie wzmacnia mięśnie bez konieczności podnoszenia ciężarów, aby osiągnąć ten cel. Mięśnie mogą być budowane na wiele sposobów, więc całe ciało czerpie korzyści z treningu z kondycjonerem.

Korzyści i minusy Vibro Shaper

Zalety systemu Shaper:

 • wystarczające są krótkie sesje szkoleniowe trwające 10 minut dziennie
 • szkolenie jest bardzo skuteczne
 • za pomocą urządzenia do formowania można dotrzeć do wszystkich grup mięśni za pomocą tylko jednego urządzenia
 • pomieszczenia mieszkalne zapewniające oszczędność miejsca
 • Skuteczne dokręcanie ciała
 • wspomagać dokręcanie ciała podczas odchudzania się
 • chronione są stawy, kości i więzadła

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Wady systemu Vibro Shaper:

 • nie nadaje się dla kobiet w ciąży
 • całkowicie nieprzeszkolone mięśnie mogą nie być w stanie pochłonąć silnych wibracji
 • nie jest odpowiedni dla padaczkżw, osób z rozrusznikami serca lub zaburzeniami rytmu serca
 • utrata masy ciała obiecana przez producenta może zostać osiągnięta jedynie przy zastosowaniu diety zredukowanej
 • stosunkowo wysoka cena zakupu Vibro Shaper

Jak działa Vibro Shaper Training?

Według producenta, wystarczy trenować z urządzeniem codziennie przez około 10 minut, aby zbudować mięśnie i naprężyć ciało. Urządzenie pracuje z wibracjami o regulowanej intensywności, które mogą być indywidualnie dopasowywane do stopnia treningu ciała oraz gotowości do mniej lub bardziej intensywnych wibracji wpływających na ciało.

Urządzenie może być używane na różne sposoby. Użytkownik może stanąć na urządzeniu, usiąść lub położyć dłonie na urządzeniu w pozycji push-up, aby bardziej intensywnie zająć się poszczególnymi grupami mięśni. W tym celu kształtownik wyposażony jest w liny, za pomocą których można równolegle do drgań wykonywać ćwiczenia siłowe na ramionach.

Kształtownik z reguły osiąga ten efekt poprzez generowanie mniej lub bardziej silnie regulowanych drgań. Mięśnie ciała starają się przeciwdziałać tym wibracjom i są w ten sposób automatycznie wzmacniane. Bardzo intensywne naprężenia mięśni powodują szybsze naprężenie i wzrost mięśni niż w przypadku obciążników. Dodatkowo wibracje mogą docierać do mięśni głębokich, co nie jest możliwe w przypadku klasycznego treningu lub tylko w bardzo trudnych warunkach. Wiele różnych cech charakterystycznych Shaper’a łączy się z tym, że podczas szkolenia zagwarantowana jest szczególna efektywność.

W razie potrzeby użytkownik może stanąć na urządzeniu, aby przenieść nagromadzone mięśnie w nogach i pośladkach. Można to również zrobić siedząc na urządzeniu, co skutkuje szczególnie intensywnym leczeniem pośladków. Jeżeli dłonie dłoni są podparte na urządzeniu i w przeciwnym razie przyjmują pozycję podobną do tej, jaką ma uniesiona do góry, ma to wzmacniające działanie na mięśnie klatki piersiowej i pleców.

Czy są specjalne ćwiczenia wibracyjne?

Kształtownik sprzedawany jest wraz z opaskami treningowymi. Użytkownik otrzymuje instrukcję obsługi zawierającą różne sugestie dotyczące ćwiczeń oraz szczegółowe instrukcje dotyczące tego, które ćwiczenia są idealne dla jakich grup mięśni. Za dodatkową opłatą można dodatkowo nabyć plakat, który można ozdobnie przymocować do ściany i który pokazuje różne ćwiczenia. Producent wyraźnie zaznacza również, że instrukcję obsługi należy dokładnie przeczytać przed użyciem kształtownika, aby zapewnić prawidłowe użytkowanie kształtownika, prawidłowo wykonać ćwiczenia oraz zapobiec urazom wynikającym z niewłaściwego obchodzenia się z kształtownikiem. Przy pewnej wiedzy teoretycznej i pewnym doświadczeniu, indywidualne – bardzo mało wymagane – sekwencje ruchowe mogą być bardzo dobrze realizowane bez potrzeby instruktażu lub kontroli ze strony trenera, jak ma to miejsce na przykład w przypadku wykonywania indywidualnych ćwiczeń na siłowni.

Jakie korzyści daje pas do ćwiczeń mięśniowych?

Najlepsi sportowcy od dawna wykorzystują trening wibracyjny, aby skutecznie trenować swoje mięśnie. Jest to rodzaj treningu, podczas którego mięśnie poruszają się z częstotliwością od 5 do 60 Hz, co powoduje skurcze mięśni, a to z kolei sprzyja ich rozwojowi.

Podczas treningu wibracyjnego z Vibro Shaper, aktywne ruchy użytkownika są wykonywane tylko w ograniczonym zakresie. Zamiast tego całe ciało jest wyprowadzane z naturalnej równowagi przez równomierne wibracje, a mięśnie reagują na nie skurczami, aby odzyskać tę równowagę. W ten sposób wykonywane są tylko ruchy pasywne. W tym kontekście wykonuje się znacznie więcej skurczów niż w przypadku innych szkoleń.

Choć wykonuje się niewiele własnych ruchów, to po treningu jest się wyczerpanym i czuje się osiągnięcia, które dostarczyły mu muskulatury. Wzrost wydajności można osiągnąć indywidualnie poprzez aktywne i pasywne ruchy użytkownika.

W przeciwieństwie do klasycznego treningu, który zajmuje się tylko około 60% mięśni, aktywowane są tutaj wszystkie mięśnie. Pozostałe mięśnie głębokie to tzw. mięśnie głębokie, które stanowią 40% ciała i które nie są osiągane podczas klasycznego treningu, ale których zadaniem jest stabilizacja ciała. Tymi mięśniami głębokimi zajmujemy się również podczas treningu wibracyjnego, co oznacza, że podczas tego treningu osiągamy 100% mięśni. Widać to po tym, że ćwiczący czują mięśnie po treningu wibracyjnym, które wcześniej nie były im znane. Trening wibracyjny może przeciwdziałać cellulitowi, wspomagać odchudzanie lub może być wykorzystywany jako podstawowy trening dla innych dyscyplin sportowych, jak to często ma miejsce w przypadku najlepszych sportowców.

Osoby, które chcą schudnąć, osiągają również specjalny efekt, ponieważ wyższy odsetek wytrenowanych mięśni w organizmie wymaga więcej energii. Oznacza to, że podstawowe tempo przemiany materii zwiększa się w dłuższej perspektywie.

Ogólny test Vibro Shaver

Cechą charakterystyczną kształtownika jest to, że całe mięśnie ciała mogą być trenowane za pomocą tylko jednego urządzenia. Kolejną zaletą urządzenia jest to, że dociera ono również do głębokich mięśni. Dodatkowo wymagane są stosunkowo krótkie czasy treningu, co wynika z faktu, że shaper zapewnia szczególnie intensywny trening mięśni, czego nie da się osiągnąć przy treningu siłowym. Używanie urządzenia polega na podnoszeniu ciała i bardzo intensywnie wspomaga budowę mięśni.

Wadą tego urządzenia jest to, że nie mogą z niego korzystać osoby cierpiące na padaczkę, cierpiące na zaburzenia rytmu serca lub noszące stymulator serca. Te grupy osób są często zainteresowane wdrożeniem treningu, który wzmacnia i umięśnia ciało, a także korzysta z tego zwiększonego odsetka mięśni. W przeciwieństwie jednak do innych rodzajów szkoleń, osoby te nie mogą korzystać z Vibro Shaper.

Ogólne doświadczenie Vibro Shaper

Ciekawe są przeciwstawne opinie o kształtowniku, bowiem zwykle ludzie wyrażają się negatywnie wobec urządzenia i jego efektów, którzy odrzucają takie metody treningowe i zakup takich urządzeń w ogólności, a stąd nie potrafią wykazać się osobistymi doświadczeniami. Z drugiej strony, są użytkownicy, którzy osiągnęli bardzo pozytywne wyniki z własnego doświadczenia i wykorzystania w szkoleniu. (Źródło: https://www.gutefrage.net/frage/hat-jemand-erfahrung-mit-dem-vibro-shaper). Tutaj możesz przeczytać o doświadczeniach klientów Amazonki!

Raport terenowy użytkownika

 • Dzień 1: Vibro Shaper przyciągnął moją uwagę, gdy szukałem urządzenia, które pomogłoby mi pozbyć się trochę wagi i uzyskać kontrolę nad cellulitem w krótkim czasie. Vibro Shaper wydawało mi się dokładnie tym, do czego go zamówiłem. Cena była całkiem akceptowalna, dlatego nie paliłem się tu długo. Pierwszego dnia projektu zajmowałem się obsługą, ponieważ nie chciałem używać urządzenia bez wcześniejszej informacji. Powinieneś więc używać go przez 10 minut dziennie. Pierwsza 10-minutowa sesja z kształtownikiem przebiegła dość szybko. Myślę, że zawsze jest dla nich czas. Potem czujesz się dobrze wstrząśnięty, ale jest to słuszne. Ciekawi mnie jak urządzenie to będzie działało w dłuższej perspektywie czasowej.
 • Dzień 7: Oprócz pracy z urządzeniem, staram się oczywiście trochę zmienić dietę, ponieważ nie działa ona całkowicie bez niego, nawet jeśli chcesz. Kształtownik stał się integralną częścią mojego codziennego życia. Wieczorem, gdy wracam z pracy, daję się potrząsnąć przez 10 minut. To nie tylko działa, ale i relaksuje w pewien sposób. Jak dotąd nie jest źle, po prostu z powodu działania relaksującego.
 • Dzień 14: Nawet dwa tygodnie po pierwszym użyciu nadal jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do tego urządzenia. Zawsze pomaga mi trochę zejść po pracy i mogę się zrelaksować. Pierwsze małe wyniki, z których jestem bardzo zadowolony, widać na skali. Sądzę jednak, że są one również związane z nieco inną dietą. Niemniej jednak: Jeśli mi to pomaga, to dobrze!
 • Dzień 21: Trzy tygodnie później zauważam pierwsze rezultaty w odniesieniu do mojej skóry. Ona jest trochę bardziej elastyczna. Mam wrażenie, że coś się dzieje również wewnątrz. Ogólnie wydaje się, że jest bardziej miękka, a cała tkanka staje się nieco bardziej mobilna. Zobaczmy, co jeszcze ma do zaoferowania. Po trzech tygodniach prawdopodobnie nie można się spodziewać zbyt wiele.
 • Dzień 30: Minął miesiąc, a Vibro Shaper wciąż jest częścią mojego codziennego życia. Dobrze mnie potrząsa zarówno rano, jak i wieczorem, w razie potrzeby. To również wydaje się być pomocne w zmniejszaniu otyłości, przynajmniej pocę się wiele razy, kiedy wracam z codziennej jednostki. Robi to więcej szkody, niż mogłoby się wydawać. Tymczasem straciłam trzy kilogramy i jestem bardzo zadowolona. Poprawił się również mój cellulit. Mam też wrażenie, że rozwijam mięśnie, choć nawet nie uprawiam sportu. Jestem zaskoczony.
 • Dzień 60: Minęły dwa miesiące od rozpoczęcia korzystania z urządzenia. Nadal korzystam z urządzenia, a moja waga spada coraz bardziej. Zbliżam się do celu.
 • Dzień 90: Wykroczyłem poza swój cel, ale nadal lubię używać Vibro Shaper, ponieważ po prostu pomaga mi się zrelaksować. Straciłem wagę dobrze i polecam aplikację do każdego, kto potrzebuje prostej pomocy, aby uzyskać kilka problemów pod kontrolą.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

A co z kosztami Vibro Shaper?

Koszty zakupu urządzenia mieszczą się w przedziale trzycyfrowym. Teraz jednak trening może być przeprowadzony na stałe w dowolnym czasie i bez abonamentu na siłowni. Ponieważ nie jest wymagana żadna specjalna odzież, szkolenie może być przeprowadzone wyłącznie przy zakupie kształtownika. Z wyjątkiem plakatu, który oferuje wiele propozycji ćwiczeń i może być zawieszony na ścianie, nie ma potrzeby dokonywania dalszych zakupów.

Gdzie mogę kupić Vibro Shaper?

Kształtownik jest dostępny w firmie Amazon. Tutaj jest jeszcze tańszy niż w Amazon i dostępny bez dodatkowych kosztów pakowania i wysyłki.

Streszczenie
Data
Artykuł
Vibro Shaper
Ocena
41star1star1star1stargray
Previous Post
Ostelife
Zdrowie

Ostelife Opinie i funkcja i cena

Next Post
Biostenix Sensi Oil
Suplementy Diety

Biostenix Sensi Oil Opinie i funkcja i cena