Tactic Air Drone Opinie, funkcja i cena

Jeśli chodzi o robienie specjalnych zdjęć filmowych, drony są obecnie bardzo popularne. Oferują one możliwość wykonywania zdjęć lotniczych i zapisu materiału w wysokiej rozdzielczości. Ale drony nie zawsze są tak praktyczne, że można robić z nimi ciche zdjęcia, albo mają inne dziwactwa, z którymi trzeba żyć. Oprócz słabego akumulatora, dotyczy to również złego zachowania podczas lotu, którego nie da się kontrolować. Dzisiaj, spojrzeliśmy na Tactic Air Drone. Dron, który potrafi nagrywać nawet w jakości 4k.

Tactic Air Drone

Czym jest Tactic Air Drone?

Ten latający obiekt to Tactic Air Drone, który pozwala na łatwe wykonywanie zdjęć lotniczych. Elastyczny system oznacza, że zawsze może być noszony pod pachą, gdy jesteś w ruchu i posiada funkcje techniczne do nagrywania filmów w jakości do 4k. Oto cechy, które obiecał producent:

 • Inteligentna funkcja follow me
 • Podwójny aparat fotograficzny i wyświetlacz obrazu w obrazie
 • Kontrola rozpoznawania gestów z przechwytywaniem obrazu
 • Kamera Active 4K z napędem silnikowym
 • 20-minutowa bateria modułowa w locie o długości 20 minut.
 • Optyczne pozycjonowanie przepływu

Tactic Air Drone umożliwia operatorowi swobodne poruszanie się w dowolnym momencie. Dzięki zintegrowanemu barometrowi, dron leci tylko tak wysoko, jak ustawiono i jest w stanie śledzić użytkownika w dowolnym miejscu i czasie. Kamera znajdująca się w elemencie sterującym pozwala na stały podgląd. Zdjęcia mogą trwać do 20 minut, tyle trwa bateria. Dron ma również możliwość samodzielnego lądowania, zanim zabraknie mu energii. Optyczne pozycjonowanie przepływu gwarantuje dobre zdjęcia, jakby zostały wykonane cichym aparatem fotograficznym.

Tactic Air Drone_4

Po co jest Tactic Air Drone?

Każdy, kto chce zrobić naprawdę dobre zdjęcia z powietrza, zazwyczaj używa drona. Są łatwe w przenoszeniu, a przede wszystkim w obsłudze i bez trudu wykonują zdjęcia. Taki dron jest bardzo przydatny do pewnych celów. Najpóźniej przy następnym ślubie, lub na wakacjach, nie zostawiasz już drona w domu, ponieważ tworzy on obrazy, które lubisz zapamiętywać.

Po co mi Tactic Air Drone?

Drona może używać każdy, kto wie trochę o materiale. Dlatego grupa docelowa, do której jest skierowana, nie może być tak jasno sklasyfikowana. Nawet nastolatki powinny być w stanie szybko sobie z tym poradzić, dorośli używają go do filmowania domowych filmów wideo lub wszystkiego, co znajduje się przed ich obiektywami. Podobnie, starsza generacja z pewnością ucieszy się z tej operacji, ponieważ jest łatwa do zaprojektowania i zoptymalizowania w taki sposób, że nie można jej złamać. Dzięki temu oferuje praktycznie zabawę w każdej grupie wiekowej.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

W jaki sposób Tactic Air Drone jest używany?

Dron ma kilka składanych ramion, więc możesz zabrać go ze sobą, gdy wyjdziesz i będziesz w pobliżu. Po rozpakowaniu i zainstalowaniu aplikacji na telefonie komórkowym, podłączasz ją do jednostki sterującej i jesteś gotowy do pracy. Musisz tylko włączyć drona, otworzyć aplikację i wyjechać. Sterowanie odbywa się za pomocą kilku elementów sterujących, a doskonały przegląd jest utrzymywany przez kamerę typu obraz w obrazie.

Można również zmienić inne kąty widzenia podczas fotografowania. Jeśli chcesz zrobić sobie zdjęcia, ale z powietrza, dron wykonuje tylko gest od dołu i robi kilka zdjęć samodzielnie. Jeśli planowana jest określona trasa, można ją łatwo prześledzić na ekranie palcem i dron leci dokładnie w tym kierunku. Przez cały czas filmowania drona, jeśli wraca on na ziemię w ciągu 20 minut, należy go naładować.

Jakie są zalety i wady Tactic Air Drone?

Jak każdy gadżet, ten ma swoje zalety i wady, o których powinieneś wiedzieć. Dlatego chcielibyśmy krótko podsumować to, co jest ważne.

Zalety

 • jest łatwy w obsłudze
 • wiele trybów pracy dla lepszej pracy dla najlepszych nagrań
 • jakość obrazu do 4K
 • 20 minut pracy możliwy czas pracy

wady

 • Ładowanie trwa dłużej, niż trwa.

Jedynym punktem, że niektórzy ludzie wymieniają jako wadę jest to, że to trwa około 150 minut, aby uciec z pełną baterią ponownie. Trwa tylko 20 minut w powietrzu. Dron jest łatwy w obsłudze, wykorzystuje wiele trybów pracy dla dobrej regulacji i lepszego działania, a także robi dobre zdjęcia, które nadal dobrze wyglądają na dużym ekranie telewizora.

Ogólny test Tactic Air Drone powietrznego i cechy jakościowe

To, co przemawia za jakością, to integracja kamery zdolnej do filmowania w rozdzielczości 4K. Nawet to nie wystarczy na dzisiejsze drony. Ponadto użyteczność wielu modeli porównawczych nie jest tak dobra jak ta. W naszym własnym teście byliśmy również w stanie stwierdzić, że nagrania przebiegały perfekcyjnie.

Nawet początkujący bardzo dobrze dogadują się z modelem i tworzą ujęcia, które rzadko mogą być wykonywane przez tanie drony. Pokazuje on również, że produkt jest dostarczany z częściami zamiennymi, jeśli na przykład zepsuje się śmigło. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z dostawy, jak i wydajności, dlatego chcielibyśmy polecić produkt innym. – Nawet dla początkujących!

Ogólne doświadczenia i opinie na temat Tactic Air Drone powietrznych

Rozejrzeliśmy się również po Internecie w poszukiwaniu innych opinii i byliśmy w stanie przeczytać jedno lub drugie sprawozdanie z doświadczeń. W sumie są one w większości pozytywne i charakteryzują się tym, że większość z nich nie posiada tylko jednego z dronów. Ponieważ czas nagrywania wynosi tylko 20 minut, zazwyczaj dostaje się drugi lub trzeci, dzięki czemu można pokryć dłuższy czas nagrywania. Jest to oczywiście również możliwe – dodatkowo dron może zaoferować dobry stosunek ceny do jakości.

Zostało to również wysoko ocenione przez wielu użytkowników. Niestety, często zdarza się, że drony kosztują dużo pieniędzy, a następnie stosunkowo szybko się psują. Większość ludzi chciałaby polecić urządzenie i mieć dużo zabawy przy tworzeniu różnego rodzaju filmów. Nawet początkujący nie mieli żadnych problemów z działaniem, podczas gdy zaawansowani użytkownicy i eksperci innych dronów musieli zauważyć, że rzadko widzieli tak dobrą jakość drona. Podsumowując, produkt został bardzo dobrze przyjęty.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Czy są jakieś znane problemy z taktycznym dronem powietrznym?

Poza tym, że ładowanie trwa 150 minut, nie ma prawie żadnych problemów z dronem. Ważne jest, aby nie stracić kontaktu z dronem. W tym modelu maksymalna odległość wynosi 100 metrów, których nie należy przekraczać. Zazwyczaj jednak jest to dość wystarczające. Jednakże, jeśli latasz trochę za wysoko, powinieneś być ostrożny, w przeciwnym razie tracisz kontrolę nad urządzeniem.

Gdzie mogę kupić Tactic Air Drone?

Dron najlepiej zamówić bezpośrednio u producenta, który oferuje go na własnej stronie internetowej. Tutaj również masz dostęp do różnych korzyści cenowych, które oferuje dostawca. Obejmuje to nie tylko kilka urządzeń w niższej cenie, ale także tańszą wysyłkę i krótkie terminy dostaw. Zamawianie odbywa się szybko, a opcje płatności są umiarkowane, dzięki czemu praktycznie nie podejmuje się ryzyka. Warto spróbować w każdym przypadku.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Dane techniczne Tactic Air Drone powietrza Szczegóły techniczne

Przejdźmy teraz do charakterystyki technicznej drona. Wymieniliśmy je wyraźnie:

 • Kamera: 1080P, szerokokątny 1080P
 • Wbudowany żyroskop: żyroskop 6-osiowy
 • Pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz
 • Odległość zdalnego sterowania: 100 metrów.
 • Odległość obrazu: 1-5 metrów.
 • Moc transmisji: 3,7V 350 mAh wbudowany akumulator 3,7V 350 mAh
 • Maksymalny czas lotu: ok. 20 minut.
 • Bateria: 3,7V 1,800 mAh Bateria Li-Po
 • Czas ładowania: ok. 150 minut.
 • Rozmiar: 136x85x60 mm (złożone), 270x260x60 mm (rozłożone)

Więc zdolności drona nie są nawet bardzo duże, gdy się rozwiną. Ponadto korzysta z aplikacji, która może być wykorzystana do dalszego wykorzystania jej możliwości.

dostawa

Przegląd i zalecenie dotyczące taktycznego drona powietrznego (Tactic Air Drone)

Dron jest dobrą alternatywą dla wielu modeli na rynku. Oferuje nie tylko doskonałe warunki do dobrego filmowania, ale jest również idealne do filmowania konkretnych projektów. Fotografia lotnicza zyskuje zupełnie inny wygląd dzięki możliwościom drona. Dodatkowo, dostarczona aplikacja może być wykorzystana do dalszego ulepszania ujęć.

W sumie ładny dron, który oferuje wiele możliwości filmowania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Chcielibyśmy polecić ten produkt innym. Ponadto, nie można zrobić nic złego z zamówieniem, ani ryzykować czegokolwiek. Możesz być pewien, że kiedy przyjedziesz na festyn z tym dronem, strzały z pewnością zostawią po nim wrażenie. Dalsze opinie klientów są dostępne za pośrednictwem tego linku!

opakowania

Informacje o dostawcy i partnerze transportowym

Produkt jest sprzedawany przez przedsiębiorstwo o nazwie Hyper Sls Ltd, które ma siedzibę w Hongkongu. Oferuje również swoim klientom gorącą linię telefoniczną, z którą mogą się kontaktować w razie jakichkolwiek otwartych pytań. Więcej szczegółów na temat dostawcy nie są znane. Tu jest adres:

 • Hyper Sls Ltd.
 • 7/F, The Grande Building
 • 398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hong Kong
 • Telefon: +44 20 3808 9234 (dostępny 24 godziny na dobę)

Strona główna: https://shop.hyperstech.com/ *

Wykaz źródeł i dalszych odnośników
 1. https://www.gimmik.net/blog/funkcje-nowoczesnych-dronow-zdalnie-sterowanych/
 2. http://www.skywolf.pro/blog/co-to-jest-dron/
 3. https://www.komputerswiat.pl/poradniki/sprzet/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-dronach/nzcf4mf

Tactic Air Drone

8.4
Tworzywo 8.0
Stosowalność 9.0
Stosowanie 8.5
Cena 8.0
Previous Post
aqua disiac
Testosteron

Aqua Disiac Opinie, efekty i cena

Next Post
arthrolon
Produkty do Pielęgnacji Stawy

Arthrolon Opinie, efekty i cena