Silane Guard Opinie i funkcja i cena

Zarysowania lakieru lub nieestetyczne przebarwienia na przestrzeni lat nadają samochodowi właściwie zużyty wygląd. Jeśli zaczniesz chronić swój samochód przed takimi problemami wystarczająco wcześnie, nadal będziesz z tego korzystał, nawet jeśli Twój samochód jest nieco starszy. I oczywiście zwiększa wartość odsprzedaży, jeśli farba pozostaje w dobrym stanie. Ale w jaki sposób można to naprawdę zagwarantować? Większość lakierów polerskich, które muszą być stosowane po pewnym czasie ścierać warstwę farby, uszczelniacze tylko nakładać cienką warstwę, która nie może nawet bronić się przed większość zarysowań. Dlatego spróbowaliśmy raz Silane Guard. Silane Guard, który zapewnia doskonałą ochronę samochodu, a tym samym znacznie poprawia jego wygląd. Przyjrzyjmy się bliżej.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Co to jest silna ochrona?

Silane GuardJak wygląda nieatrakcyjny wygląd samochodu na przestrzeni lat jest bardzo różna. Wpływy środowiskowe nie są tego całkowicie niewinne. Insekt brudu na autostradzie, cząstek roślin, które wlatują przez powietrze do farby i przylegają do niego, lub gałęzie, które poruszają się wzdłuż boku samochodu i przylegają do jego resztek. Faktem jest, że każdy samochód jest rysowany po pewnym czasie, czy to od podstaw, czy to próby, które podjęliśmy, aby usunąć nieestetyczne wpływy środowiska z farby. Niezależnie od tego, czy są to lakiery polerskie czy podobne – nie dają one takiego samego efektu jak Silane Guard. Silane Guard składa się ze szkła z płynną wodą, które uszczelnia powierzchnię lakieru, ale jest znacznie bardziej wytrzymałe niż jakiekolwiek inne uszczelniacze dostępne na rynku. Poniżej znajduje się przegląd funkcji:

 • chroni wszystkie kolory nadwozia
 • Pasuje do wszystkich typów pojazdów i lakierów.
 • bezpieczna ochrona przed małymi pęknięciami
 • również odpycha wodę

Każdy, kto prawidłowo traktuje swój samochód produktem, ma do roku odpoczynku od wszelkich uszkodzeń lub pęknięć, które wydają się nieestetyczne. I to jest tak łatwe w użyciu. Korzyści odnosi nadwozie, podobnie jak wartość pojazdu. Podobne efekty można było już zaobserwować na wyświetlaczach smartfonów. Ochrona kolorów jest jednak jeszcze silniejsza i odpowiednia do warunków panujących w każdym pojeździe.

Dla kogo Silane Guard jest właściwym produktem?

Każdy, kto ceni swój samochód i jego wygląd, skorzysta z tego Silane Guard. Ponieważ nie tylko zachowuje piękny wygląd farby, ale również zwiększa wartość odsprzedaży. W końcu często jest to czynnik, jeśli chcesz kupić nowy samochód w pewnym momencie i sprzedać stary ponownie. Lakier jest zawsze sprawdzany przez kupującego i może wynosić 4 cyfry, jeśli jest w najlepszym możliwym stanie. Również starsze farby korzystają z zabiegu, ponieważ są odświeżane i chronione przed dalszymi wpływami zewnętrznymi.

Szczegóły techniczne osłony silnoprofilowej

Ale co tak naprawdę zawiera ten produkt, który sprawia, że jest tak skuteczny? Przyjrzeliśmy się temu. Produkt jest wytwarzany przez japońskiego producenta o nazwie Wilson i jest jednoskładnikowym składem, który nie wymaga dalszego mieszania. Uszczelniacz do szkła wodnego jest łatwy w użyciu i wystarczy jedno opakowanie na około 2 do 3 zabiegów. Dzięki temu przez cały rok masz jaskrawy kolor i możesz na niego nadal liczyć, nawet przy regularnym leczeniu. Dalsze szczegóły techniczne:

 • chroni oryginalny kolor nadwozia
 • nadaje mu błyszczący blask
 • dodatkowo jest wodoodporny
 • chroni przed małymi pęknięciami
 • chroni również poprzez regularne mycie silniejszymi szamponami samochodowymi.

Nie ma więc znaczenia, czy szukasz podstawowego czyszczenia samochodu po silnym zabrudzeniu. Warstwa ochronna nadaje lakierowi idealne wykończenie, które chroni go przed dalszą ekspozycją.

Jak działa aplikacja Silane Guard?

Oczywiście, poprawne użytkowanie jest również niezbędne dla trwałości. W związku z tym producent dostarczył zalecenia dotyczące stosowania produktu.

 • Krok 1: Samochód jest czyszczony i odtłuszczany. Ma to zasadnicze znaczenie dla organizmu podczas późniejszej pielęgnacji.
 • Etap 2: Gąbka jest dobrze nasączona produktem. Kompozycja jest następnie nakładana na samochód.
 • Etap 3: Po ok. 5-10 minutach powierzchnia powinna być sucha, a następnie czyszczona bezciśnieniowo szmatką.
 • Etap 4: Kroki od 1 do 3 powtarza się do momentu nałożenia na samochód 6 warstw.

Następnie samochód jest dobrze zabezpieczony przed wpływami zewnętrznymi. Ilość warstw jest wymagana do zapewnienia tej ochrony.

Jakie są zalety i wady Silane Guard?

Oczywiście, wszystkie gadżety mają pewne zalety i wady o których należy się wcześniej poinformować. Dlatego skorzystaliśmy z okazji, aby wszystko wyraźnie podsumować:

Zalety ochrony silnoprofilowej:

 • proste zastosowanie
 • dobra ochrona całego nadwozia
 • Uszczelnienie przed małymi pęknięciami
 • może być stosowany do wszystkich rodzajów farb
 • nadaje samochodowi dawny blask
 • zwiększa również wartość odsprzedaży

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Wady silnej ochrony:

 • pierwszy zabieg jest trochę skomplikowany

Jeśli produkt jest używany po raz pierwszy, najlepiej nałożyć 6 warstw. Kolejne zabiegi mogą być mniej intensywne, ale będzie to zależało od częstotliwości powtarzania zabiegu. Dla zapewnienia optymalnej ochrony konieczne jest regularne stosowanie. Obróbka pozostaje niezwykle prosta i zapewnia dobrą ochronę przed wszelkimi wpływami środowiska. Inną dużą zaletą jest to, że każda farba może być traktowany z produktu i farby metaliczne mogą również korzystać z niego bez problemów, ponieważ jest to wodny uszczelniacz szkła.

Ogólny test osłony silikonowej

Oczywiście chcieliśmy wypróbować ochronę kolorów i wypróbować ją w trzech różnych samochodach. Faktem jest, że im większy pojazd, tym większy wysiłek. Jednak jedną z zalet jest to, że jeśli masz maszynę polerską, na przykład, można go używać bez ciśnienia. To sprawia, że wszystko jest jeszcze szybsze i usuwa wady produktu. Ochrona szkła wodnego nie rozprzestrzenia nieprzyjemnych zapachów i jest bardzo wydajna po nałożeniu na samochód, dzięki czemu należy łatwo przyjść z ilością na trzy zabiegi. Te trzy samochody zostały potraktowane produktem, a następnie każdy z nich miał na sobie sześć warstw płynu. Farba wyraźnie poprawiła się. Również z nieco starszym modelem, którego farba była już widocznie uszkodzona i który wykorzystaliśmy jako doskonały przykład do przetestowania, jak dobry jest produkt. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z ochrony farby i sądzimy, że ciało z pewnością na tym skorzysta. Każdy powinien mieć taki osprzęt w garażu i dbać o swój samochód. W przeciwieństwie do innych produktów, nie ściera się to stopniowo z warstw farby, lecz nadaje nowe warstwy i dodatkowo zapewnia odpychanie wody. Kiedy więc pada deszcz, bez trudu się toczy. Dlatego z przyjemnością polecimy to innym.

Ogólne doświadczenie w dziedzinie Silane Guard

Poszukiwaliśmy w internecie kolejnych raportów z doświadczeń i je znaleźliśmy. Produkt jest często używany, a większość ludzi przywiązuje wagę do samochodu i jego wyglądu. Są one entuzjastycznie nastawione i uzyskały również pozytywne rezultaty w zakresie ochrony koloru. Nie mogliśmy znaleźć żadnych negatywnych wyników, więc zakładamy, że nawet osoby nakładające mniej niż 6 warstw niekoniecznie wypadły źle oceniając wynik. Ogólnie rzecz biorąc, poziom zadowolenia klientów jest bardzo wysoki.

Czy znane są problemy Silane Guard?

Użycie na ciało jest zawsze trochę trudne, ale jeśli używasz miękkiej szmatki, nic nie powinno pójść nie tak. Ważne jest, abyś zawsze regularnie nakładał warstwę w celu zachowania właściwości ochronnych i od czasu do czasu wykonał cały zabieg, nakładając na samochód do sześciu warstw. Nie ma żadnych ogólnych problemów, z wyjątkiem tego, że produkt jest wytwarzany przez japońskiego producenta i dlatego nie jest tak dobrze, aby go dostać.

Gdzie mogę kupić Silane Guard?

Oczywiście chcemy również odpowiedzieć na to pytanie. Produkt można nabyć bardzo dobrze na Amazonce, gdzie jest oferowany w specjalnych cenach. To, co tu spędzasz, jest zawsze warte zachodu na dłuższą metę, jeśli chcesz wypolerować karoserię i zrezygnować z samochodu, który coś w tym zapewni. Przy zamawianiu przez Amazon obowiązują typowe przepisy i można zapoznać się z ocenami innych użytkowników. Oczywiście zapewnia to jeszcze większe bezpieczeństwo.

Wartości znamionowe osłony silnoprofilowej

Niełatwo jest znaleźć dobrą ochronę nadwozia przed zabarwieniem. Ale ci, którzy kupują ten produkt i zadbają o to, aby nałożyć do sześciu warstw na cały samochód, skorzystają w każdym razie, nadając swojemu samochodowi wspaniały kolor, który jest również trwały. Ochrona szkła wodnego zapewnia samochódowi warstwę ochronną, która nie tylko umożliwia spłynięcie wody, ale również zapobiega przedostawaniu się do lakieru typowych wpływów środowiska, takich jak odchody much itp. Ponadto zapobiega się mniejszym pęknięciom i uszkodzeniom. Produkt jest idealny dla osób, które kupiły świetny samochód i chcą zachować jego wygląd w dłuższej perspektywie. Ponieważ farba szybko ulega uszkodzeniu przez inne produkty. Nawet przy zwykłym szamponie samochodowym, który czasami ma negatywny wpływ na farbę. Z tym produktem nie można się jednak mylić.

Silane Guard łączy nowy składnik: silan.

Dzięki tej technologii mieszania, może ona utrzymać wytrzymałość powłoki jak zawsze, a co więcej, może sprawić, że powierzchnia samochodu będzie bardzo gładka w dotyku jak nigdy dotąd.

 • Powłoka trwa ponad rok.
 • Nie trzeba zachować szczególnej ostrożności. Codzienny szampon wystarczy do utrzymania powłoki w czystości.
 • Z Silane Guard, powlecz swój samochód jak pro przez siebie!

Silane Guard by Willson to innowacyjna powłoka z ciekłego szkła stworzona w wiodących japońskich laboratoriach około roku temu. Produkt ten zdobył już pozycję lidera na rynku w większości krajów azjatyckich i jest już dostępny dla klientów.

Dlaczego możesz potrzebować Silane Guard?

Jeśli jesteś właścicielem samochodu, istnieje wiele drobnych problemów, które mogą sprawić, że samochód będzie wyglądał gorzej i sprawić, że będziesz zdenerwowany:

 • drobne zadrapania na nadwoziu;
 • pęknięcia farby spowodowane działaniem promieni słonecznych, deszczu lub śniegu;
 • wyblakły kolor karoserii;
 • nierówna powierzchnia i wiele innych.

Wszystkie te problemy można rozwiązać i chronić samochód przed szkodami i agresywnymi czynnikami środowiskowymi za pomocą osłony z płynnego szkła oferowanej przez markę Willson. Ten produkt może pomóc pokryć samochód jak profesjonalista bez dodatkowych wydatków!

Trzy patenty, dwa lata testów i prób laboratoryjnych oraz wiele imponujących zdjęć właścicieli samochodów z całego świata – to jest to, co musisz wiedzieć o powłokach do samochodów z ciekłego szkła.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Szybkie informacje o Silane Guard Willsona:

 • Uzupełnianie kolorów – 92% według testów instrumentalnych;
 • Eliminacja drobnych pęknięć i zadrapań – 87% według badań instrumentalnych;
 • Powierzchnia świetlna – 98%;
 • Jedno opakowanie wystarcza na 2-3 warstwy lub 2-3 średniej wielkości pojazdy;
 • Tarcza wytrzymuje do 1 roku lub do 40 myjni samochodowych.

Możesz przeczytać dziesiątki recenzji i komentarzy na forum od zadowolonych klientów i dowiedzieć się o ich doświadczeniach z tym produktem. Jeśli jesteś chory i zmęczony niedoskonałościami karoserii i chcesz zapobiec problemom w przyszłości – jeden pakiet powłoki karoserii pomoże Ci uniknąć większych wydatków w późniejszym okresie. Formuła jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów farb samochodowych, produkt jest łatwy w użyciu i można go zamówić online. Pamiętaj, że oryginalnego produktu nie znajdziesz nigdzie poza oficjalną stroną internetową. W Amazonii jest duża szansa na kupno podrobionego produktu lub przepłacenie.

Streszczenie
Data
Artykuł
Silane Guard
Ocena
41star1star1star1stargray
Previous Post

Tuby Basowe i sound bar w salonie

Next Post
Purple Mangosteen
Suplementy Diety

Purple Mangosteen Opinie i funkcja i cena