Poliglu Opinie, funkcja i cena

Każdy, kto dużo podróżuje po innych krajach, z pewnością zna problem z językiem. W sklepach nadal możliwe jest porozumiewanie się w języku angielskim. Jeśli następnie pójdziesz wśród ludności, stanie się to trudniejsze. Zwłaszcza jeśli chodzi o kraje, w których niekoniecznie wszędzie mówi się po angielsku. Niektórzy ludzie uczą się w takich przypadkach wiele języków. Ale nie mogą ogarnąć wszystkiego. Aby nie osiągnąć swoich granic, istnieje Poliglu. Tłumacz języka może zapewnić, że możesz łatwo komunikować się, gdy jesteś w ruchu, i to bez większego wysiłku. Chcieliśmy bliżej przyjrzeć się towarzyszowi podróży i dlatego przetestowaliśmy go. Wyjaśnimy też jego ogólne umiejętności i zobaczymy, co jeszcze może zrobić.

Co to jest Poliglu?

Poliglu to translator językowy, który można zabrać ze sobą do wielu krajów, aby móc łatwo porozumiewać się w swoim własnym języku. To może być przydatne w tak wielu przypadkach. Zwłaszcza, gdy jesteś często w drodze lub lubi podróżować do różnych krajów których język nie jest używany. Producent zapewnia wiele języków i jest niezwykle łatwy w użyciu. Przede wszystkim na pierwszy plan wysuwają się następujące właściwości:

 • bezproblemowe tłumaczenie w ciągu 1,5 sekundy
 • niezwykle łatwa obsługa
 • dostępność wielu języków
 • długa żywotność baterii
 • nie jest wymagana wiedza techniczna
 • można używać w obu kierunkach

Poliglu

Jak widać, nie można używać Poliglu tylko w jednym kierunku. Jeśli ktoś ci coś odpowie, możesz również przetłumaczyć na swój język. Nie musisz nawet posiadać specjalnej wiedzy technicznej, wystarczy nacisnąć kilka określonych przycisków. Tłumaczenie odbywa się w krótkim czasie, a dzięki Poliglu płynna rozmowa jest możliwa bez żadnych problemów.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Dlaczego ten produkt miałby mi pomóc?

Każdy, kto dużo podróżuje, prawdopodobnie zna również problem polegający na tym, że nie zawsze rozumie wszystko, co się do niego mówi. Możesz nauczyć się tylu języków obcych, ile chcesz. Nie zawsze jednak masz pod ręką te, które są używane w kraju, do którego podróżujesz. Dlatego też tłumacz głosowy jest świetnym sposobem właśnie to zrobić. Ponieważ z nim trzeba tylko to, co faktycznie chcesz powiedzieć, to mówi do urządzenia i można wywołać odpowiedni język narodowy. Tłumaczenie trwa kilka sekund i można komunikować się dobrze w kawiarniach, jak również wśród ludności. W ten sposób, wakacje są o wiele lepsze.

Jaka jest grupa docelowa Poliglu?

Każdy, kto chciałby wyjechać na wakacje i komunikować się tam, może skorzystać z Poliglue. Nie ma znaczenia, czy siedzisz w kawiarni i zamawiasz kawałek ciasta, czy jesteś w mieście i chcesz zapytać o drogę. Obie te kwestie stanowią poważny problem dla kogoś, kto nie zna języka narodowego. Dlatego zaleca się, aby mieć przy sobie tłumacza języka, takiego jak Poliglu. Jest tam zupełnie nieistotne w jakim wieku jest użytkownik. Poliglu może pomóc zarówno młodym, jak i starszym oraz służyć jako tłumacz języka.

Jako towarzysz podróży staje się niezastąpionym narzędziem, którego nie zostawisz już w domu. Nie jest nawet konieczne posiadanie dużej wiedzy technicznej. Ponieważ wystarczy nacisnąć tylko określone przyciski, które następnie zajmą się wszystkim innym. W zasadzie każdy może raz wypróbować tłumacza języka i przekonać się, że urządzenie tylko mu przyniesie korzyści.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

W jaki sposób produkt jest używany?

Korzystanie z Poliglu jest bardzo proste. Na urządzeniu znajduje się kilka przycisków. Przede wszystkim konieczne jest ustawienie języka. Instrukcja obsługi wyjaśnia, jak to zrobić. Następnie po prostu wciskasz przycisk A i mówisz do urządzenia, co chcesz przetłumaczyć. Jeśli puścisz przycisk, zostanie to dla Ciebie przetłumaczone bez żadnych problemów. Z drugiej strony, jeśli chcesz przetłumaczyć coś na swój język, naciskasz klawisz B i nagrywasz, co mówi druga osoba. Jeśli ponownie puścisz ten przycisk, to, co zostało powiedziane, będzie w zasięgu przetłumaczone na Twój język przez półtorej sekundy. Więcej absolutnie nie jest konieczne. Jak widać, operacja jest całkowicie nieskomplikowana, a dzięki tłumaczowi głosowemu możesz prowadzić płynną rozmowę, w której czujesz się, jakbyś faktycznie mówił w danym języku.

Poliglu Użyj

Jakie są zalety i wady tłumacza języka?

Jak każde urządzenie techniczne, Poliglu również ma swoje zalety i wady, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie. Dlatego skorzystaliśmy z poniższej szansy i podsumowaliśmy wszystko, co jest dla Ciebie niezbędne. Więc może lepiej zdecydować, czy tłumacz języka jest właśnie dla Ciebie. Możesz więc wykorzystać listy jako pomoc w podjęciu decyzji o zakupie.

Zalety:

 • niezwykle łatwy w użyciu
 • dostępnych w wielu językach
 • kompaktowo zbudowany, a zatem optymalnie przenośny
 • reaguje w ciągu kilku sekund
 • może być używany wielokrotnie

Niekorzyść

 • nieznany

Jak widać, Poliglu nie ma żadnych wad, o których należy myśleć podczas korzystania z tłumacza głosowego. Towarzysz podróży wesprze Cię bez żadnych problemów odnaleźć drogę w obcym kraju. Nawet jeśli to tylko w kawiarni lub na ulicy, kiedy musisz zapytać o drogę. Możesz po prostu schować go do kieszeni i po prostu nacisnąć kilka przycisków, kiedy chcesz z niego skorzystać. W ciągu kilku sekund masz tłumaczenie i możesz komunikować się tak, jak chcesz.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Znaki jakości i cechy firmy Poliglu

Oczywiście chcieliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat i poddać Poliglu testowi. Chcieliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście jest to tak proste, jak obiecuje producent. Dlatego początkowo zamówiliśmy tłumacza języka, co również było możliwe bez żadnych problemów. Dość szybko to dostaliśmy, więc może zacząć od razu nasz test. W tym samym czasie oddaliśmy towarzysza podróży koleżance, która wybierała się w podróż służbową.

W obu przypadkach udało nam się ustalić, że z Poliglu można korzystać bez żadnych problemów i że tłumaczenie faktycznie odbywa się tak szybko, jak zostało to obiecane. Nasz kolega również świetnie dogadał się z urządzeniem w podróży i był w stanie prowadzić rozmowy bez konieczności samodzielnego mówienia w języku. Ogólnie byliśmy bardzo zaskoczeni występem Poliglu, ale uważamy również, że tłumacz języka może zrobić również w językach innych niż angielski dobre pokazy wydajności. Dzięki różnym językom możesz bardzo dobrze się poruszać i nie musisz już liczyć na to, że będziesz musiał komunikować się rękami i stopami, jak kiedyś.

Opinie o Poliglu

Szukając informacji o Poliglu naturalnie przeszukiwaliśmy inne strony internetowe i szukaliśmy opinii użytkowników, którzy korzystali już z tłumacza języka. Chcieliśmy uzyskać jeszcze lepszy obraz towarzysza podróży i było to bardzo możliwe dzięki raportom z doświadczeń. Większość z nich była bardzo pozytywna i informowała, że Poliglu był tam w różnych krajach i tłumaczył języki, którymi sami nie mówili. Tłumaczenie zostało wykonane przez mieszkańców kraju rozumiem bardzo dobrze dzięki temu w ciągu kilku minut można było przeprowadzić rozmowę, która dostarczyła informacji o wszystkim innym. Większość z nich nie chce już rezygnować z towarzysza podróży i opisuje Poliglu jako bardzo innowacyjny sposób na znalezienie drogi za granicę. Dlatego chętnie polecają go innym i nie chcą go już przegapić. W zasadzie wszystko, co udało nam się dowiedzieć w naszym teście, było podbudowane. Dalsze opinie klientów są dostępne za pośrednictwem tego linku! *

Czy są jakieś znane problemy techniczne?

Po regularnym testowaniu urządzenia stwierdziliśmy, że nie było żadnych problemów podczas korzystania z translatora, pod warunkiem przestrzegania instrukcji obsługi producenta.

Gdzie mogę kupić Poliglu?

Najlepiej kupić go bezpośrednio od producenta, który posiada własną stronę internetową w Internecie i oferuje tam urządzenie za pośrednictwem sklepu internetowego. W ten sposób można również założyć: że dostajesz oryginał a nie źle zrobioną kopię. Tutaj również masz gwarancję, że wszystko przebiegnie ku Twojemu zadowoleniu.

Ale nie tylko ze względu na nieskomplikowane zamawianie, wskazane jest zamawianie bezpośrednio u producenta. W swoim sklepie internetowym ma specjalne oferty, z których można skorzystać. Należą do nich nie tylko jeden z tłumaczy języka, ale kilku. Więc nadal masz pomoc, nawet jeśli jedna z baterii jest rozładowana. Dodatkowo możesz użyć kilku urządzeń, aby wyposażyć całą rodzinę lub podarować komuś miły prezent. Dodatkowo urządzenie jest indywidualnie tańsze niż przy zamówieniu indywidualnym. Dlatego zawsze warto skorzystać z tych ofert, gdy są dostępne. Ale bądź ostrożny: są one dostępne tylko przez ograniczony czas i dlatego powinny być używane, gdy masz taką możliwość. Jeśli w pewnym momencie nie będą już dostępne, nie jest jasne, czy możesz wrócić do Poliglu korzystne warunki otrzymuje. Dlatego zawsze radzimy skorzystać z ofert.

Poliglu PL

Fakty techniczne Poliglu

Przechodzimy teraz do właściwości technicznych Poliglu, dzięki czemu możliwy jest głębszy wgląd w tym zakresie. Poniżej podsumowujemy to, co wiemy.

 • ma w sumie 36 języków, w tym hindi, japoński i różne rodzaje hiszpańskiego
 • Rozmowy są możliwe w czasie rzeczywistym dzięki szybkiemu nagrywaniu
 • Bezproblemowe tłumaczenie również za pośrednictwem aplikacji

Niestety o technologii Poliglu nie można dowiedzieć się więcej. Niemniej jednak uważamy, że informacje już mówią Ci, co jest ważne i że możesz polegać na swoim towarzyszu podróży w przypadku rozmowy.

Jak przebiega proces zamawiania?

Towarzysz podróży wystarczy zamówić za pomocą formularza zamówienia. Tutaj wpisujesz własne dane, a następnie wybierasz, w jaki sposób chcesz zapłacić za całość. Bezproblemowe metody takie jak PayPal czy karta kredytowa są dostępne tutaj. Następnie zamówienie jest po prostu wysyłane. Dostawca wysyła następnie Email potwierdzający, w którym od nowa zapisywany jest cały proces zamówienia. Więc zawsze masz przegląd. Po wysłaniu tłumacza języka otrzymasz kolejną wiadomość. W tym mailu znajduje się link do dostawy. Ułatwia to śledzenie przesyłki online i ustalenie, kiedy powinna do Ciebie dotrzeć. Następnie możesz od razu wypróbować tłumacza języka.

Ocena i rekomendacja Poliglu

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Poliglu innym. Tłumacz głosowy jest kompaktowy i łatwy w obsłudze. Mieści się w kieszeni i dlatego można go łatwo zabrać ze sobą w podróż. Towarzysz podróży jest również bardzo dobry przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. W ten sposób, w podróży, zawsze masz gwarancję, że możesz się porozumieć, nawet jeśli nie znasz języka. Nawet osoby bez wiedzy technicznej mogą korzystać z tego urządzenia i używać go bez wahania. Zarówno nasz test, jak i opinie innych sugerują, że w każdej chwili można poprawnie korzystać z towarzysza podróży. Niezależnie od tego, czy chodzi o zamówienie kawy, czy zapytanie o drogę.

FAQs

W tej ostatniej sekcji chcemy wyjaśnić wszelkie pytania, które mogły pojawić się podczas czytania. Chcemy mieć pewność, że jesteś optymalnie poinformowany i możesz jeszcze lepiej zdecydować, czy Poliglu jest właśnie dla Ciebie.

 • P: Czy są jakieś ukryte koszty korzystania z Poliglu?
 • O: Absolutnie nie! Korzystanie z tłumacza języka nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
 • P: Jak długo trwa trzymanie Poliglu w rękach?
 • O: Odebranie i wykorzystanie tłumacza głosowego do wysyłki zajmuje zwykle około dwóch tygodni.
 • P: Czy Poliglu naprawdę działa w obie strony?
 • O: Tak! Urządzenie wspiera w ten sposób bezproblemową rozmowę i umożliwia komunikację w wielu językach.
 • P: Co mam zrobić, jeśli urządzenie nie jest takie, jak sobie wyobrażałeś?
 • O: Potem po prostu odeślij. Zakup jest całkowicie wolny od ryzyka, a jeśli Ci się nie spodoba, możesz go po prostu odesłać w ciągu 30 dni. Wtedy bez problemu odzyskasz swoje pieniądze.
 • P: Jak często mogę zmieniać język?
 • O: Właściwie tak często, jak chcesz.
Informacje o dostawcy lub partnerze wysyłkowym

Sprzedażą Poliglu zajmuje się firma o adresie: UAB Ekomlita, K. Donelaicio 60, LT-44248, Kaunas, Litwa. Istnieje również numer telefonu, z którego można skorzystać. Jest to: +1 (469) 654-4213. Ponadto usługa skonfigurowany został adres e-mail, na który możesz się zwrócić w razie jakichkolwiek pytań: [email protected] Tłumacz głosowy jest dostępny na następującej stronie internetowej: https://get-poliglu.com/

Poliglu Logo

Lista źródeł i dalsze linki:
 1. https://en.wikipedia.org/wiki/Translation
 2. https://www.languagescientific.com/the-difference-between-translation-and-interpreting/

Poliglu

7.8
Zastosowanie 8.5
Posługiwać się 8.0
Cena £ 7.0
Previous Post
Xtra-PC 500
Gadżety

Xtra-PC Opinie, funkcja i cena

Next Post
Haarko
Gadżety

Haarko Opinie, funkcja i cena