MemorySafeX Opinie, funkcja i cena

Wszyscy o tym wiedzą: chcesz pobrać kilka zdjęć z telefonu komórkowego do komputera i nie tylko nawiązać skomplikowane połączenie, ale także użyć czasami skomplikowanego oprogramowania na komputerze, aby przeciągnąć zdjęcia z telefonu komórkowego do komputera. Niektóre programy nie pozwalają nawet na bezpośrednie pobieranie, ale również oczekują, że użytkownik będzie edytował obrazy bezpośrednio przed ich ostatecznym zapisaniem. Aby uniknąć tych objazdów, istnieje MemorySafeX.

Ta pamięć masowa przechowuje zdjęcia bezpośrednio z telefonu komórkowego, a następnie, podobnie jak zwykła pamięć USB, może być podłączona do komputera w celu przesłania zdjęć. Chcielibyśmy przedstawić ją bardziej szczegółowo poniżej i pokazać, że ma ona swoje zalety.

Czym jest MemorySafeX?

Prezentowane tutaj urządzenie to w zasadzie pamięć USB. Jednakże, ten dysk flash USB ma właściwość, że dane mogą być pobierane z telefonu komórkowego, a następnie podawane bezpośrednio do komputera PC. Nie są konieczne objazdy przez inne programy. Jednocześnie dostępna jest również znacznie prostsza wersja kopii zapasowej danych. Pałeczka posiada następujące cechy:

 • Natychmiastowe zapisywanie zdjęć i filmów wideo
 • prosta obsługa
 • Tworzenie kopii zapasowych danych bezpośrednio w telefonie
 • 64 Pojemność gigabajtów (64 000 zdjęć)
 • do wykorzystania w systemach iOS i Android.
 • bezpieczna transmisja

memorysafex

Oprócz zdjęć i filmów wideo zapisywane są również inne dane, które użytkownik chciałby zapisać na patyku. Dzięki temu pamięć USB Flash Drive znacznie ułatwia zapisywanie danych i korzystanie z różnych systemów w tym samym czasie.

Po co jest MemorySafeX?

Przechowywanie zdjęć i innych danych jest zawsze nieco utrudnione, ponieważ potrzebny jest nie tylko kabel niezbędny do połączenia z komputerem, ale także odpowiedni program. Jeśli nie masz obu, możesz spróbować zapisać dane przez Blutooth, ale jest to jeszcze bardziej problematyczne, ponieważ połączenie jest często przerwane.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Co więcej, nie chcesz przechowywać wszystkiego w chmurze, ponieważ wiadomo, że nie zawsze zapewnia to niezbędne bezpieczeństwo. Z kolei pamięć USB Flash Drive obsługuje pamięć zewnętrzną na pendrive’u i prosty transfer do komputera. Keib Cable lub Software – Proste!

Dlaczego potrzebuję MemorySafeX?

Urządzenie jest skierowane do każdeg

o, kto chciałby mieć możliwość przechowywania danych z telefonu komórkowego w sposób zewnętrzny, bez konieczności korzystania z komputera, wraz ze wszystkim innym, czego potrzebujesz. Urządzenie jest równie atrakcyjne dla młodych i starszych, dlatego wiek nie ma znaczenia. Obsługa jest łatwa, co jest również bardziej atrakcyjne dla poszczególnych pokoleń. Czy to mężczyzna czy kobieta, jest równie nieistotne. Jest to po prostu praktyczny gadżet, który wydaje się interesujący dla wszystkich właścicieli telefonów komórkowych.

przechowywanie danych

W jaki sposób MemorySafeX jest używany?

Aby umożliwić przechowywanie danych z telefonu komórkowego, wystarczy włożyć drążek z odpowiednim zakończeniem do telefonu komórkowego. Tutaj zwykle wkłada się kabel ładowarki. Następnie smartfon podłącza się do pendrive’a USB i jest gotowy do wykonania kopii zapasowej danych. Następnie pobierana jest aplikacja, która umożliwia zapisanie odpowiednich obrazów i danych na patyku.

W ramach tej aplikacji możesz również wybrać, które dane chcesz zapisać na pamięci USB. Po potwierdzeniu wszystkiego, urządzenie rozpoczyna przesyłanie żądanych danych. Opcjonalnie można również utworzyć kopię zapasową. Następnie należy ponownie wyciągnąć PenDrive’a USB z telefonu komórkowego i podłączyć go do portu USB komputera. Tutaj urządzenie łączy się i w Explorerze można po prostu wybrać dane, które chcemy przesłać. Nie ma absolutnie nic więcej.

Jakie zalety i wady ma MemorySafeX?

Każdy gadżet ma inne zalety i wady, o których powinieneś być świadomy. Mogą one również stanowić decyzję o zakupie i pomóc w sprawdzeniu, czy MemorySafeX jest przydatny dla Twoich potrzeb:

Zalety

 • łatwa obsługa
 • kompatybilny z systemami iOS i Android
 • zapisuje dane o wiele łatwiej
 • może być również używany do tworzenia kopii zapasowych danych.
 • wystarczająca pojemność

wady

 • Nieznany

Jak widać z tej listy, praca z PenDrive’em USB nie ma praktycznie żadnych wad. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz urządzenia do tworzenia kopii zapasowych danych, czy tylko do zapisywania zdjęć i filmów. Ponieważ jest tak łatwy w użyciu, jest interesujący dla każdej grupy docelowej posiadającej telefon komórkowy. Jest również kompatybilny z systemami iOS i Android. Nie ma lepszego sposobu, prawda?

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Ogólny test MemorySafeX i cechy jakościowe

Oczywiście, chcieliśmy zobaczyć na własne oczy, do czego jest zdolne to urządzenie i dlatego wypróbowaliśmy je. Wygląda bardzo dobrze, materiały są stabilne. Więc łatwo jest zabrać ją ze sobą, kiedy wychodzisz. Jeśli pamięć jest pełna, można ją trochę opróżnić za pomocą kija.

wykonać kopię zapasową danych

Obsługa jest bardzo prosta, nie sądziliśmy, że tak by się stało. To, co naprawdę doceniamy w tym urządzeniu, to fakt, że nie musisz zabierać ze sobą kabla, aby podłączyć go do komputera. Szczególnie jeśli chodzi o współpracę pomiędzy PC, iTunes i Smartphone, jest to czasami prawdziwa praca Syzyfowa, którą chcesz sobie oszczędzić. Dlatego większość ludzi przechowuje swoje dane w chmurze.

Na dłuższą metę ma to jednak tę wadę, że pamięć tutaj będzie w pewnym momencie pełna. W związku z tym przesyłanie danych pomiędzy pałeczką, smartfonem i komputerem PC jest zawsze bardziej korzystne. W ciągu kilku tygodni, w których wypróbowaliśmy to urządzenie, byliśmy z niego bardzo zadowoleni i dlatego chcielibyśmy polecić je innym.

Ogólne doświadczenia i opinie związane z MemorySafeX

Szukaliśmy również innych opinii na temat pamięci USB Flash Drive podczas naszych badań i znaleźliśmy głównie tylko dobre recenzje. Urządzenie nie było dostępne na rynku zbyt długo, ale było wystarczająco dużo użytkowników, aby je wypróbować. Większość ludzi pozytywnie ocenia produkt i chciałaby posiadać kilka z nich, aby na zawsze zapisać zdjęcia na nośniku USB. Większość ludzi tworzy kopie zapasowe produktu, ponieważ jest to o wiele łatwiejsze, co w zasadzie tylko wzmacnia nasze wyniki testów.

Nie mogliśmy znaleźć żadnych negatywnych opinii.

Czy są jakieś znane problemy z MemorySafeX?

Jak każdy nośnik danych, kij ma datę ważności. Chociaż większość z nich może być używana przez okres do piętnastu lat, zawsze ulegają one zużyciu w miarę upływu czasu. W związku z tym chcielibyśmy wymienić to jako problem, nawet jeśli nie możesz postrzegać tego jako prawdziwy problem.

Gdzie mogę kupić MemorySafeX?

Najlepiej kupować bezpośrednio od producenta, który sprzedaje swoje produkty na swojej stronie internetowej. Tutaj kupujący otrzymuje nie tylko gwarancję, że otrzyma oryginał, ale również możliwość zamówienia kilku sztuk jednocześnie. Wagi tutaj zapewniają, że im więcej zamówisz z kijów, tym tańsza będzie osoba fizyczna.

Dlatego też zaleca się dostęp do kilku kijów jednocześnie. Wysyłka jest szybka, zamówienie jest nieskomplikowane. Dodatkowo istnieje szybka wysyłka, z którą paczka jest już dostarczana kilka dni po złożeniu zamówienia. Dostępnych jest kilka opcji płatności. Są one jak najbardziej wolne od ryzyka, dlatego też zamówienie jest zdecydowanie warte zachodu.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

MemorySafeX Szczegóły techniczne

Przejdźmy teraz do szczegółów technicznych, o których niewiele wiadomo, ale nadal możemy znaleźć kilka, które chcielibyśmy wymienić poniżej:

 

 • 64 Gigabajtowa pamięć masowa (wystarczająca na 64 000 zdjęć)
 • kompatybilne z systemami iOS i Android.
 • Zintegrowany port Lightning i port USB
 • do wykorzystania na zdjęciach i kopiach zapasowych
 • Nie są wymagane osobne sterowniki

 

Technologia pamięci USB umożliwia użytkownikowi łatwe korzystanie z urządzenia bez konieczności instalowania sterownika. Dla administracji, istnieje aplikacja, którą użytkownik może śledzić i która jest równie łatwa w użyciu.

zapisz dane

MemorySafeX Ocena i zalecenie

W sumie chcielibyśmy bardzo polecić pamięć USB. Kopia zapasowa danych może być łatwo wykonana za jej pomocą. Ponadto istnieje kilka innych celów, do których można go wykorzystać. Ułatwia zapisywanie zdjęć i filmów wideo w mgnieniu oka, bez konieczności korzystania z komputera. Obrazy i dane są przechowywane bezpośrednio na patyku i mogą być później pobrane do dalszego przetwarzania.

Kolejną zaletą jest kompatybilność z systemami iOS i Android. W rezultacie współpracuje z niezliczonymi modelami, które są dostępne na rynku bez konieczności przestrzegania dyrektywy. W zasadzie jest to prawdziwe wzbogacenie, bez którego nie można się obejść, gdy już się z nim pracuje i zobaczyć, co może zrobić. Dalsze informacje o klientach dostępne są za pośrednictwem tego linku! *

Informacje dla oferenta i/lub partnera do wysyłki

Niewiele wiadomo o partnerze transportowym. Urządzenie jest jednak dystrybuowane przez firmę Hyperstech. Oto kompletny adres: Hyper SIs Ltd, 7/F, The Grande Building, 398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hong Kong. Istnieje również międzynarodowy numer interwencyjny w sprawie wsparcia. Jest to +44 20 3808 9234 i działa 24 godziny na dobę. Jeśli wolisz napisać e-mail, skontaktuj się z [email protected]

Strona główna: https://shop.hyperstech.com/ *

Wykaz źródeł i dalszych odnośników

MemorySafeX

8.5
Tworzywo 9.0
Stosowalność 8.5
Stosowanie 8.5
Cena 8.0
Previous Post
Xone Phone
Gadżety

Xone Phone Opinie, funkcja i cena

Next Post
Neomagnet Bracelet
Gadżety

Neomagnet Bracelet Opinie, funkcja i cena