Fresh-R Opinie, funkcja i cena

Szczególnie gdy wraca suche lato, nawilżacze są mile widzianą zmianą w stosunku do suchego salonu. Nie tylko sprawia, że czujesz się jak na pustyni w suchy dzień. Prowadzi to również do problemów zdrowotnych. Nie bez powodu spożycie aerozolu do nosa lub podobnych produktów jest zawsze wyższe w lecie. Ponieważ nos swędzi cały czas, jest suchy, a w przeciwnym razie odnosisz wrażenie, że nie możesz oddychać. Dlatego nawilżacz jest mile widzianą alternatywą dla suchego domu. Jeśli nawilżacz jest wyposażony w system klimatyzacji, nic nie może pójść nie tak. Przyjrzyjmy się dzisiaj Fresh-R. Nawilżacz powietrza, który może jednocześnie wprowadzić zupełnie inny klimat do salonu.

Co to jest Fresh-R?

To Fresh-R jest nawilżaczem i klimatyzatorem w jednym. Producent reklamuje się z różnymi funkcjami, które mogą stanowić prawdziwą alternatywę dla zwykłej klimatyzacji, szczególnie w cieplejszej porze roku. Oto kilka kamieni węgielnych, które producent ma w sklepie dla Ciebie:

 • nawilżacz indywidualny
 • Czujnik ruchu do automatycznego włączania i wyłączania.
 • trzy różne poziomy prędkości
 • Zasilacz USB
 • Zbiornik na wodę przez 10 godzin pracy
 • małe i zwarte

Dzięki swoim rozmiarom, Fresh-R to jest idealne do podróży i wakacji i może być łatwo przenoszone ze sobą. Zwłaszcza w dusznych pokojach hotelowych, klimatyzacja nie działa wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Fresh-R jest małe, posiada trzy mocne strony do regulacji i może być łatwo zasilane przez złącze USB. Jest również energooszczędny, ponieważ zawiera czujnik ruchu, który uruchamia się dopiero wtedy, gdy wykryje ruch w swoim otoczeniu. Powietrze może być nawilżane indywidualnie. Klimatyzator ma zatem wszystkie ważne warunki, których potrzebujesz.

fresh-r

Do czego służy nawilżacz?

W dusznych pokojach wiele osób zastanawia się, czy powinny kupić klimatyzator. Problem: Taki klimatyzator jest nie tylko bardzo głośny, ale także kosztuje dużo pieniędzy. I to nie tylko w zakupie. Jeśli jest eksploatowany, pobiera dużo energii elektrycznej i wody, a także nie jest bardzo przyjazny dla środowiska. Innym problemem jest to, że w przypadku awarii urządzenia należy zawsze znać specjalistę. Z drugiej strony nawilżacz ten jest mały, poręczny i w razie potrzeby można go szybko wymienić. Ponadto, posiada on wszystkie funkcje dużego systemu klimatyzacyjnego i jest idealny do nawilżania powietrza.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Dlaczego potrzebuję Fresh-R?

Chłodnica powietrza jest szczególnie przydatna dla osób, które latem chciałyby mieć przyjemny klimat we własnych czterech ścianach. Jednocześnie jednak nie chcą instalować systemu klimatyzacji. Zwłaszcza w nocy robi dużo hałasu, więc sen nie jest już możliwy. Dlatego też urządzenie jest odpowiednie dla każdego, kto pragnie zalet klimatyzatora, ale nie ma pieniędzy na jego zakup lub ogólnie odmawia z jakiegokolwiek powodu. Klimatyzator można wygodnie umieścić w sypialni lub salonie. Gdziekolwiek jest miejsce. Nie ma znaczenia, czy jest młody czy stary, jednostka jest kochana przez każde pokolenie jednakowo i jest wielu, którzy nie chcą jej przegapić po wypróbowaniu.

W jaki sposób produkt jest używany?

Korzystanie z urządzenia jest całkowicie nieskomplikowane i dlatego może być używane również przez osoby nieposiadające innych umiejętności technicznych. Wystarczy napełnić zbiornik na wodę z klimatyzatora i włożyć go z powrotem. Po prostu włącz chłodnicę powietrza i jesteś gotowy do pracy. Ważne jest tylko, aby poziom prędkości był ustawiany za pomocą przycisków na górze. Oznacza to: im większa prędkość, tym większe chłodzenie. W razie potrzeby można również włączyć czujnik ruchu, który włącza urządzenie tylko wtedy, gdy ktoś jest w pobliżu. W przeciwnym razie, gdy chłodnica powietrza przepływa przez urządzenie, wyłącza się ono ponownie po około 10 godzinach, ponieważ woda musi być ponownie napełniona.

Następnie należy postępować jak opisano powyżej.

fresh-r klimatyzacja

Jakie są zalety i wady Fresh-R?

Każdy gadżet ma swoje zalety i wady, o których należy się poinformować przed zakupem. Dlatego też podsumowaliśmy wszystkie parametry i przedstawiliśmy je w sposób przejrzysty:

Zalety

 • kilka funkcji w jednej
 • łatwa obsługa
 • Zasilanie przez USB
 • 10 godzin przebiegu w jednym kawałku
 • również dobra alternatywa po drodze.

wady

 • Nieznany

Chłodnica powietrza pracuje do 10 godzin z rzędu, podczas gdy inne pracują tylko od 5 do 6 godzin. Łatwo jest zabrać go ze sobą, gdy jesteś poza domem, dzięki czemu każdy pokój hotelowy jest chłodny. Dodatkowo, zasilanie jest po prostu kontrolowane przez USB. Oznacza to, że jeśli masz przy sobie laptopa, możesz po prostu podłączyć tam urządzenie lub użyć odpowiedniej wtyczki adaptera, która jest następnie podłączona do gniazda. W związku z tym nie ma trudności z innymi standardami gniazdek w różnych krajach. Korzyści są oczywiste.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Ogólny test Fresh-R i cechy jakościowe

Przyjrzeliśmy się bliżej klimatyzatorowi i chcieliśmy go wypróbować. Po pierwsze, chłodnica powietrza wygląda bardzo przyjaźnie, obsługa jest dziecinnie prosta. Ktoś, kto nigdy wcześniej nie miał z nim nic takiego wspólnego, dowie się wszystkiego dla siebie. Przede wszystkim ważne jest, aby napełniać wodę przed jej włączeniem. Klimatyzator następnie powoli schładza temperaturę w pokoju do umiarkowanie, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia czy pokój dzienny. Potrzeba trochę czasu, zanim będziecie mieli równomiernie przyjemne do schłodzenia, ale ta temperatura pozostaje stała. Czas biegu wynoszący 10 godzin jest dobrze uchwycony, udało nam się z nim przez prawie 10 godzin. Czujnik ruchu działa również doskonale.

Daliśmy urządzenie również koleżance, która wielokrotnie miała problemy z suchym nosem i próbowała je przez kilka nocy. Narzekała na znacznie mniej problemów w nocy i czuła się o wiele lepiej. W związku z tym chcielibyśmy nadać urządzeniu dobrą ocenę i polecić je innym. Również jakość wykonania i prezentacji jest imponująca.

Biuro Fresh-r

Ogólne doświadczenia i opinie w zakresie świeżej krwi (Fresh-R)

Podczas naszych testów i badań, szukaliśmy dalszych opinii od osób, które miały już doświadczenie z produktem. Sprawozdania były pozytywne, więc uważamy, że również one bardzo dobrze się dogadały z urządzeniem. Wielu użytkowników poleca chłodnicę powietrza innym i uważa, że jest to dobra alternatywa dla zwykłej klimatyzacji. Więcej informacji o klientach jest dostępnych za pośrednictwem tego linku!

Czy są jakieś znane problemy Fresh-R?

Klimatyzator nie powodował żadnych problemów podczas pracy z nim. Dużą zaletą jest to, że dobrze uchwycony czas 10 godzin jest i tak podawany jako czas biegu. W przypadku innych urządzeń, które działają tylko przez pięć lub sześć godzin na raz, występują problemy w nocy, kiedy zbiornik na wodę jest nagle pusty. Jednak tak nie było w przypadku chłodnicy powietrza.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Gdzie mogę kupić Fresh-R?

Urządzenie najlepiej kupować bezpośrednio od producenta. Oferuje swoje produkty online na własnej stronie internetowej. Istnieją również tzw. ceny stopniowane, za pomocą których można otrzymać kilka urządzeń po korzystnej cenie preferencyjnej. W takim przypadku możliwe jest również wyposażenie kilku pomieszczeń w urządzenie i nie ma potrzeby ciągłego przeciągania urządzenia z punktu A do punktu B. Producent oferuje również czasami bezpłatną wysyłkę. Jest to samo w sobie bardzo szybkie i dlatego urządzenie jest po zamówieniu w ciągu mniej dni roboczych od zamawiającego. Wcale nie jest lepiej. Poza tym oferent oferuje dodatkową 3-Jahres-Gwarancję, którą można dodatkowo nabyć, aby uzyskać jeszcze większe bezpieczeństwo.

Fresh-r temperatura pokojowa

Dane techniczne Fresh-R

Stosunkowo niewiele wiadomo na temat szczegółów technicznych chłodnicy powietrza. Ale oto podsumowanie tego, co wiemy:

 • Czujnik ruchu
 • trzy poziomy prędkości
 • Zasilanie przez USB

Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko, co musisz wiedzieć o tym urządzeniu. Jest mały i kompaktowy, łatwy do zabrania ze sobą na wycieczki, a zbiornik na wodę zapewnia do 10 godzin pracy. Ponieważ urządzenie jest podłączone do zasilania przez USB, można założyć, że zużywa stosunkowo mało energii i dlatego wyprzedza swój duży odpowiednik, klimatyzator.

Klasyfikacja i zalecenie Fresh-R

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że to urządzenie jest doskonałą alternatywą dla typowego systemu klimatyzacji, ponieważ posiada wiele funkcji i chłodzi pomieszczenie równie dobrze i znacznie bardziej energooszczędnie. Możemy zatem polecić ją innym i wierzyć, że jest to wzbogacenie dla każdego, kto nie chce się już pocić w lecie i może nawet mieć problemy z suchym nosem. Prawdziwa rekomendacja od nas!

Informacje dla oferenta i/lub partnera do wysyłki

Produkt jest sprzedawany przez Hyper Sls Ltd, z siedzibą w Hongkongu. Oto wszystkie szczegóły, które mamy na ten temat:

 • Hyper Sls Ltd.
 • 7/F, The Grande Building
 • 398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hong Kong

Nie mogliśmy uzyskać żadnych dodatkowych informacji na temat dostawcy.

Wykaz źródeł i dalszych odnośników
 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Klimatyzacja

Fresh-R

8.5
Materiał 8.5
Zastosowanie 9.0
Użyj 8.5
Cena 8.0
Previous Post
Neomagnet Bracelet
Gadżety

Neomagnet Bracelet Opinie, funkcja i cena

Next Post
keto guru
Zmniejszać

Keto Guru Opinie, efekty i cena