Dexavelan Opinie i funkcja i cena

Dexavelan – Według Światowej Organizacji Zdrowia, pasożyty jelitowe, takie jak pasożytnicze robaki, zarażają ponad jedną czwartą światowej populacji. Te infekcje powodują choroby, niepełnosprawność i śmierć. Chociaż istnieje ponad 20 różnych gatunków pasożytniczych robaków, które zarażają ludzi, prawie wszystkie z nich można leczyć jednym z pięciu powszechnych leków na receptę. Dostępne są również leki do infekcji pasożytów innych niż robaki.

Robaki są pasożytami, które dostają się do organizmu i są w stanie żyć i żywić się od osoby, którą weszły. Najczęstszą infekcją robaka w Wielkiej Brytanii są nicienie. Leki stosowane w leczeniu robaków są czasami nazywane środkami przeciwrobaczymi. Dexavelan jest najczęściej przepisywanym lekiem do leczenia robaków i szkodliwych pasożytów w Europie. Dzieje się tak dlatego, że jest stosowany w leczeniu pasożytniczych robaków, które są najczęstszymi infekcjami robaka w Wielkiej Brytanii. Lek ten jest również stosowany w leczeniu infekcji obleńców, whipworm i tęgoryjców.

Czym są robaki?

Robaki (czasami nazywane robakami pasożytniczymi) są pasożytami, które dostają się do organizmu i są w stanie żyć i żywić się od osoby, którą weszły. Istnieje wiele rodzajów robaków, które zazwyczaj dzielą się na trzy grupy:

 • Obleńce – najczęstsze infekcje nicieni są powodowane przez nicienie, ascaris, tęgoryjce i trichuris. Jaja larwalne zazwyczaj dostają się do organizmu przez osobę spożywającą pokarm lub wodę pitną zawierającą jaja. Jaja żyją i wylęgają się w jelitach (jelicie).
 • Tasiemce – te robaki żyją w jelitach. Ludzie zwykle zarażają się jedzeniem surowego lub niegotowanego mięsa.
 • Flucziaki – te robaki mogą żyć w naczyniach krwionośnych, jelitach, płucach lub wątrobie. Zwykle zarażają się robakami Fluke, pływając lub myjąc się w słodkiej wodzie, która zawiera grypy. Infekcja wirusem grypy powoduje tropikalną chorobę zwaną schistosomatozą.

Większość infekcji robaków występuje w ciepłych krajach tropikalnych lub w krajach rozwijających się, gdzie żywność i woda mogą nie być czyste. Uważa się, że miliony ludzi na całym świecie są zarażone robakami w tym samym czasie. W Wielkiej Brytanii najczęstszą infekcją robaków są nicienie – jest to rodzaj obleńca, który jest czasami nazywany pinworm. Trojacze rozprzestrzeniają się poprzez kontakt z kimś, kto jest już zainfekowany robakami. Inne rodzaje infekcji robakami mogą wystąpić, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii; jednak nie występują one zbyt często. Ludzie, którzy dostają te infekcje, zwykle podróżowali w krajach, w których tego typu infekcje robaków są powszechne.

Infekcje robaków łatwo przechodzą między dwojgiem ludzi, szczególnie z osobami intymnymi seksualnie. Członkowie rodziny i partnerzy seksualni zakażonego pacjenta powinni poddać się leczeniu, nawet jeśli nie odczuwają żadnych objawów. Podczas zabiegów przedmioty osobiste, takie jak grzebienie, czapki, odzież, bielizna pościelowa i szczotki do włosów nie powinny być udostępniane innym członkom rodziny lub partnerom intymnym. Istotne jest, aby fizyczny kontakt między zakażonym pacjentem a innymi był tak ograniczony, jak to tylko możliwe. Chociaż usunięcie robaków z systemu może trwać kilka dni, jeśli infekcja nie zostanie usunięta w ciągu trzech tygodni, należy udać się do lekarza.

Co to jest Dexavelan?

Jest to lek z grupy benzimidazolowych środków przeciwpasożytniczych, który obejmuje również tiabendazol, albendazol i triklabendazol. Dexavelan, podobnie jak inne benzimidazole, powoduje śmierć pasożytów poprzez zakłócanie działania tubuliny, ważnego białka w pasożytach i zapobieganie wychwytowi glukozy. Jest aktywny przeciwko tasiemcom, obleńcom, tęgoryjce, owsikom, owsiankom, robakom wieprzowym i whipwormom.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Jakie są jego skutki uboczne?

Należy jak najszybciej poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli pacjent nie czuje się dobrze podczas stosowania tego leku. Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane. Czasami są poważne, przez większość czasu nie są. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych może być konieczne leczenie. Dexavelan może wywoływać niepożądane działania niepożądane u kilku osób, chociaż zwykle jest dobrze tolerowany w zalecanej dawce. Nie przejmuj się tą listą możliwych skutków ubocznych. Możesz nie doświadczyć żadnego z nich.

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów:

 • Ból brzucha
 • Biegunka.
 • Zawroty głowy,
 • Senność,
 • Bół głowy,
 • Wymioty,
 • Dreszcze,
 • Swędzenie,
 • Płukanie,
 • Czkawka,
 • Dzwonienie w uszach,
 • Niskie ciśnienie krwi,
 • Krwawy mocz, i
 • Spadek liczby komórek krwi.

Inne, mniej poważne działania niepożądane zwykle nie wymagają pomocy medycznej, ale należy je zgłosić lekarzowi prowadzącemu. Pacjentów należy zachęcać do zgłaszania wszystkich działań niepożądanych. Mniej poważne działania niepożądane obejmują objawy, takie jak umiarkowana biegunka, łagodna do niskiej gorączki i bóle brzucha. Mniej poważne działania niepożądane można często zmniejszyć do tolerowanego poziomu poprzez zmniejszenie dawki.

Jaka jest dawka leku Dexavelan?

Zalecenia opierają się na leczonym organizmie infekującym.

 • Początkowe dawkowanie w przypadku niektórych tęgoryjców, obleńców, tasiemca i infekcji wirusem Whipworm wynosi 100 mg dwa razy dziennie przez 3 dni.
 • Początkowa dawka w przypadku infekcji pinworm wynosi 100 mg w pojedynczej dawce. W razie potrzeby dawkę można powtórzyć w ciągu 2 do 3 tygodni.

Jakie leki lub suplementy wchodzą w interakcje z Dexavelanem?

 • Ten lek nie powinien być stosowany z metronidazolem (Flagyl) ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia rzadkich, ale groźnych dla życia schorzeń skóry znanych jako zespół Stevensa-Johnsona i martwica toksyczno-rozpływna naskórka.
 • Karbamazepina (Tegretol, Tegretol SR, Equetro, Carbatrol), fentenolina (Cerebyx), ethotoina (Peganon) i fenytoina (Dilantin, Dilantin-125) mogą zakłócać skuteczne leczenie tą tabletką, obniżając jej stężenie we krwi.
 • Cymetydyna (Tagamet) może zwiększać poziom Dexavelanu i zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Co zawiera ta tablet?

Każda tabletka Dexavelan zawiera:

 • 100 mg mebendazolu jako aktywnego składnika.
 • Celuloza – mikrokrystaliczny, sodowy glikolan skrobiowy, oczyszczony talk, skrobia-kukurydza, sacharyna-sód, olej bawełniany – uwodorniony, stearynian magnezu, aromat pomarańczowy, krzemionka – bezwodna koloidalna, laurylosiarczan sodu i żółcień pomarańczowa SCF (pomarańczowo-żółty S (E110) )).

Każde 5 ml zawiesin Dexavelan zawiera:

 • 100 mg mebendazolu jako aktywnego składnika.
 • Celuloza – mikrokrystaliczna, karmeloza sodowa (sól sodowa karboksymetylocelulozy), metyloceluloza, sacharoza, laurylosiarczan sodu, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, aromat bananowy 51452t, monohydrat kwasu cytrynowego i oczyszczony w wodzie.

Zalety korzystania z Dexavelan

Tabletki te są wskazane w leczeniu chorób pasożytniczych powodowanych przez różne rodzaje helminthes. Oto zalety stosowania tego leku do leczenia robaków i pasożytów:

 • Pomaga w leczeniu pospolitych obleńców (ascariasis)
 • Leczy również owsiki (enterobioza, oksydemia).
 • Zabija Tęgoryjec (Ancylostomiasis, Necatoriasis, Uncinariasis)

Lek ten jest stosowany w leczeniu zakażeń wywołanych przez robaki. Działa poprzez powstrzymywanie robaka od wchłaniania cukru (glukozy), tak że robak traci energię i umiera. Ten lek jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Wady Dexavelana w ciele

 • Zazwyczaj powoduje swędzenie ciała
 • To sprawia, że ​​większość użytkowników wymiotuje po użyciu
 • Zmienia kolor moczu po użyciu

Jak skutecznie używać Dexavelan

Tabletkę należy przyjąć dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli pacjent pominął dawkę, dawkę należy przyjąć natychmiast po jej zapamiętaniu. Jeśli jednak zbliża się pora następnej zaplanowanej dawki, pominiętą dawkę należy pominąć, aby uniknąć ryzyka przedawkowania. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast zastosować natychmiastową pomoc lekarską. Przedawkowanie będzie objawiać się objawami, takimi jak nudności, wymioty, biegunka i ból brzucha.

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie używaj go częściej, nie używaj go częściej i nie używaj go dłużej niż zalecił lekarz. W tym celu może zwiększyć się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Lek ten zwykle zawiera wskazówki dla pacjenta. Przeczytaj uważnie instrukcje i zapytaj lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Przed, w trakcie lub bezpośrednio po zakończeniu leczenia lekiem Dexavelan nie są konieczne żadne specjalne przygotowania ani inne czynności (np. Przyjmowanie na czczo, specjalne diety, środki przeczyszczające, lewatywy) lub inne kroki. Możesz żuć lub połykać tabletkę w całości lub zmiażdżyć i wymieszać z jedzeniem.

Jeśli używasz tego tabletu:

 • Lek można przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia.
 • Całkowicie żuć przed połknięciem. Nie połykaj tabletu w całości.
 • Jeśli masz problemy z żuciem tabletki, włóż ją łyżeczką i dodaj od 2 do 3 ml wody do picia za pomocą strzykawki dozującej.
 • Tabletka wchłonie wodę w ciągu 2 minut i zamienia się w miękką masę o półstałej konsystencji, którą można połknąć.

Aby całkowicie wyjaśnić swoją infekcję, należy zażyć ten lek dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego przez cały okres leczenia. U niektórych pacjentów może być konieczne dodatkowe leczenie tym lekiem w odstępach 3-tygodniowych, aby całkowicie wyeliminować zakażenie. Nie przegap żadnych dawek.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Przechowywanie

Lek należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w którym temperatura utrzymuje się poniżej 30 stopni C. Nie przechowywać tego leku w łazience lub w pobliżu zlewu. Nie zostawiaj go w samochodzie lub na parapetach. Upał i wilgoć mogą zniszczyć niektóre leki. Dexavelan należy przechowywać w miejscu, do którego nie mogą dotrzeć małe dzieci. Zamknięta szafka co najmniej półtora metra (1,5 m) nad ziemią jest dobrym miejscem do przechowywania leków.

Usuwanie

Po zakończeniu stosowania leku lub po upływie terminu ważności, należy zapytać farmaceutę, co zrobić z pozostałymi lekami.

Opinie kupujących o tym leku

 

Moja córka została zarażona pinwormami i mam je od niej. Wzięła 2 dawki Dexavelana i natychmiast odeszły. Teraz zażyłem 8 dawek w 3 tygodnie i nadal je mam. Nie zostałem ponownie zainfekowany, a oni nie odeszli. Mój lekarz jest zbity z tropu.
Maskz - Meksyk
Łał! Uwielbiam ten narkotyk, ponieważ zadziałał on dla mnie, był na tym leku przez 2 tygodnie i już czuję się lepiej. Co do mnie, ten lek jest najlepszym zabójcą infekcji.
James - Kalifornia
 Myślę, że ten lek jest najlepiej stosowany, gdy już zjesz! To naprawdę działa dla mnie
Titi - Afryka

Wniosek

Dexavelan nie jest odpowiedni dla wszystkich. Przed przepisaniem tego leku należy przeprowadzić dokładną historię choroby. Pacjenci z wywiadem medycznym, który obejmuje alergeny przeciw robakom, ciężkie wymioty lub mają mniej niż dwa lata, mogą nie być w stanie przyjmować tej tabletki lub mogą wymagać dokładnego monitorowania podczas leczenia lekiem Dexavelanem.

Gdzie kupić ten lek

Poniżej znajdują się linki, w których można kupić Detosil: Bezpośrednio do producenta

Previous Post
PowerUp Premium
Suplementy Diety

Power Up Premium Opinie i funkcja i cena

Next Post
XG-55
Suplementy Diety

XG-55 Opinie i funkcja i cena