Detosil Opinie i funkcja i cena

DetosilDetosil – Jeśli zapytasz przeciętnego człowieka o pasożyty, są absolutnie nieświadomi. Wszystko, co o nich wiedzą, to to, że często je widzisz w telewizji, a jeśli nie pójdziesz do lasu deszczowego Amazonii, to raczej ich nie dostaniesz. Tak wydaje się większość ludzi w Stanach Zjednoczonych, ale tak naprawdę to nieprawda.

CDC ma grupę pięciu pasożytów, które nazywają Zaniedbanymi Infekcjami Pasożytniczymi, ponieważ niewiele uwagi poświęcają ich obserwacji, zapobieganiu i / lub leczeniu1. Co to dokładnie oznacza?

Pasożyty są w Stanach Zjednoczonych, a miliony ludzi są już zarażone2. To nie jest bajka, to nie jest coś, co widzisz w telewizji, a to jest rzeczywistość. Uważa się, że jeden pojedynczy pasożyt, Toxoplasma Gondii, zainfekował 60 milionów ludzi, a na tym świecie żyją niezliczone inne pasożyty.

Prawdą jest jednak, że jeśli jesteś w kraju pierwszego świata, twoje szanse na zarażenie pasożytem są o wiele niższe, ale nie dzieje się tak dlatego, że mamy tak niską częstość zakażeń, wręcz przeciwnie, w innych krajach też zarażają się często. Bardzo trudno jest uzyskać dokładne liczby, ale pasożyty są najczęstszą formą życia na Ziemi. Są w rzekach i strumieniach świeżej wody. Według dr. Oza 90% ludzi będzie miało problem z pasożytem w swoim życiu.

Infekcje pasożytnicze powodowane przez robaki jelitowe i pierwotniaki pasożytnicze należą do najczęstszych zakażeń u ludzi w krajach rozwijających się. W krajach rozwiniętych pierwotniaki pasożytnicze częściej wywołują infekcje żołądkowo-jelitowe w porównaniu z robakami pasożytniczymi. Pasożyty jelitowe powodują znaczną zachorowalność i śmiertelność w krajach endemicznych.

Detosil jest również dostępny jako produkt odchudzający. Wystarczy kliknąć przycisk naszej recenzji!

Co to jest Detosil?

Detosil to antybiotyk stosowany w leczeniu wielu różnych zakażeń. Działa poprzez zatrzymanie wzrostu niektórych bakterii i pasożytów.

Ten antybiotyk leczy tylko niektóre infekcje bakteryjne i pasożytnicze. Nie będzie działać w przypadku infekcji wirusowych (takich jak przeziębienie, grypa). Używanie jakiegokolwiek antybiotyku, gdy nie jest potrzebny, może spowodować, że nie będzie działać w przypadku przyszłych infekcji.

Może być również stosowany z innymi lekami w leczeniu niektórych wrzodów żołądka / jelit spowodowanych przez bakterie (H. pylori).

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Jak korzystać z tego leku

Lek ten należy przyjmować doustnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Aby zapobiec niestrawności, zażyj ten lek z jedzeniem lub pełną szklanką wody lub mleka. Dawkowanie zależy od stanu zdrowia i reakcji na leczenie. Aby uzyskać najlepszy efekt, weź ten antybiotyk w równych odstępach czasu. Aby pomóc Ci pamiętać, przyjmuj ten lek w tym samym czasie (s) każdego dnia.

Wstrząsnąć zawiesiną doustną (płynną) tuż przed zmierzeniem dawki. Zmierz płynny lek za pomocą dostarczonej strzykawki lub specjalnej łyżeczki do pomiaru dawki lub filiżanki z lekiem. Jeśli nie masz urządzenia do pomiaru dawki, poproś o niego swojego farmaceutę.

Nie kruszyć, nie żuć ani nie łamać tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Połknij całość.

Jeśli leczy się infekcję pochwy, partner seksualny może również potrzebować leku Detosil (nawet jeśli nie występują żadne objawy) lub może dojść do ponownej infekcji.

Lek ten jest zwykle podawany do 10 dni z rzędu. Być może będziesz musiał powtórzyć tę dawkę kilka tygodni później.

Należy stosować ten lek przez cały przewidziany czas. Twoje objawy mogą ulec poprawie, zanim infekcja zostanie całkowicie usunięta. Pomijanie dawek może również zwiększać ryzyko dalszego zakażenia odpornego na antybiotyki. Metronidazol nie będzie leczył infekcji wirusowej, takiej jak grypa lub przeziębienie.

Kontynuuj przyjmowanie tego leku aż do uzyskania pełnej przepisanej dawki, nawet jeśli objawy znikną po kilku dniach. Zbyt wczesne przerwanie leczenia może spowodować nawrót zakażenia. Poinformuj lekarza, jeśli twój stan utrzymuje się lub pogarsza

Zalety stosowania leku Detosil do leczenia toksyn i pasożytów w organizmie

 • Pomaga zatrzymać wzrost niektórych bakterii i pasożytów w ciele
 • Leczenie infekcji krwi, mózgu, płuc, kości, dróg rodnych, okolicy miednicy, żołądka i jelit
 • Leczenie wrzodów dziąseł i innych infekcji stomatologicznych
 • Leczone zarażone owrzodzenia nóg i odleżyny
 • Zapobiegaj infekcjom po operacji

Wady stosowania tego antybiotyku

 • Może to prowadzić do utraty apetytu
 • Może również powodować wysypkę lub zaczerwienienie skóry
 • Powoduje ostry ból brzucha, który może dotrzeć do pleców (zapalenie trzustki)

Przed zastosowaniem tego leku

Nie należy przyjmować tego leku, jeśli pacjent ma uczulenie na metronidazol lub jeśli przyjmował disulfiram (Antabuse) w ciągu ostatnich 2 tygodni.

Aby upewnić się, że lek Detosil jest dla ciebie bezpieczny, należy powiedzieć o tym lekarzowi, jeśli kiedykolwiek:

 • Choroba wątroby;
 • Choroba nerek;
 • Choroby żołądka lub jelit, takie jak choroba Leśniowskiego-Crohna;
 • Zaburzenie krwinek, takie jak niedokrwistość (brak krwinek czerwonych) lub mała liczba białych krwinek (WBC);
 • Zakażenie grzybicze w dowolnym miejscu ciała; lub
 • Zaburzenie nerwowe.

W badaniach na zwierzętach metronidazol powodował niektóre typy nowotworów, z których niektóre były nowotworowe. Jednak w badaniach na zwierzętach stosuje się bardzo wysokie dawki. Nie wiadomo, czy skutki te wystąpią u osób stosujących zwykłe dawki. Zapytaj swojego lekarza o ryzyko. Stosowanie tego antybiotyku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza o ciąży lub o zajściu w ciążę podczas stosowania tego leku.

Metronidazol może przenikać do mleka matki i może zaszkodzić dziecku karmiącemu. Nie należy karmić piersią w ciągu 24 godzin po zastosowaniu leku Detosil. Jeśli w tym czasie używasz laktatora, wyrzuć zebrane mleko. Nie karm go dziecku.

Nie należy podawać tego leku dziecku bez konsultacji z lekarzem.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Skutki uboczne Detosil

Uzyskać pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli u pacjenta wystąpią objawy reakcji alergicznej na ten lek: pokrzywka; trudne oddychanie; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Typowe działania niepożądane mogą obejmować:

 • Nudności, wymioty, utrata apetytu, ból brzucha;
 • Biegunka, zaparcie;
 • Nieprzyjemny metaliczny smak;
 • Wysypka, swędzenie;
 • Swędzenie lub wydzielina z pochwy;
 • Zmiany w jamie ustnej; lub
 • Obrzęk, zaczerwienienie lub „włochaty” język.

Skontaktuj się natychmiast z lekarzem, jeśli:

 • Ciężki ból brzucha, biegunka, która jest wodnista lub krwawa;
 • Problemy ze snem, depresja, uczucie rozdrażnienia;
 • Ból głowy, zawroty głowy, osłabienie;
 • Uczucie zawrotów głowy (jak możesz się zemdleć); lub
 • Pęcherze lub owrzodzenia w jamie ustnej, zaczerwienione lub opuchnięte dziąsła, trudności w połykaniu.

Zaprzestać przyjmowania leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią neurologiczne działania niepożądane (które częściej występują podczas długotrwałego stosowania metronidazolu):

 • Drętwienie, mrowienie lub palący ból w dłoniach lub stopach;
 • Problemy ze wzrokiem, ból za oczami, widzenie błysków światła;
 • osłabienie mięśni, problemy z koordynacją;
 • Problemy z mówieniem lub zrozumieniem tego, co zostało ci powiedziane;
 • Napad; lub
 • Gorączka, sztywność karku i zwiększona wrażliwość na światło.
 • Działania niepożądane mogą występować częściej u osób starszych.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Co zawierają tabletki leku Detosil

Każda tabletka zawiera 200 mg lub 400 mg metronidazolu jako substancji czynnej.

Inne składniki to: wodorofosforan wapnia (E341), kukurydza skrobiowa, powidon K30 (E1201) i stearynian magnezu.

Powłoka tabletek zawiera: Pharmacoat 615 (E464) i Macrogol 400.

PRZECHOWYWANIE: Tabletki należy przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 77 stopni F (25 stopni C) od światła. Kapsułki należy przechowywać w temperaturze pokojowej lub niższej między 59-77 stopni F (15-25 stopni C). Nie przechowuj w łazience. Wszystkie leki należy trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Nie spłukiwać leków w toalecie ani nie wlewać ich do kanalizacji, chyba że poinstruuje się o tym. Prawidłowo wyrzucić ten produkt, gdy wygasa lub już nie jest potrzebny. Skonsultuj się ze swoim farmaceutą lub lokalną firmą zajmującą się usuwaniem odpadów, aby uzyskać więcej informacji na temat bezpiecznego usuwania produktu.

Recenzje użytkowników z restauracji Detosil

Używam go przez pięć dni na infekcję bakteryjną, dwa razy dziennie, myślę, że działa, to mój czwarty dzień i to był jedyny dzień, w którym poczułem lekkie rozdrażnienie. Nie jestem pewien, czy to oznacza, że przestałem działać lub co, ale mam nadzieję, że po moim ostatnim dniu, który w końcu dostaję w pełni z łatwością, moim jedynym efektem ubocznym jest ból głowy i zawroty głowy oraz nudności, które nie są takie złe. na mój język wystarczająco długo, aby uzyskać dobry gust, więc nie mogę tego poświadczyć
ClintonKate - Australia
Po 2 tygodniach cierpienia, poszłam na mój GYN i zdiagnozowano u mnie infekcję bakteryjną, przepisała mi lek Detosil, a mimo to, że smakuje okropnie, okazało się, że jest całkiem skuteczny, jestem w moim ostatnim dniu i chociaż wciąż mam drobne symptomy, czuję się znacznie lepiej Wziąłem moje dawki z mlekiem, by zmniejszyć nudności i użyłem mycia owsianki i kremu azotanu mikonazolu na swędzenie Oba pomogły dużo w dostawaniu mnie przez tę okropną infekcję. zły smak i efekty uboczne, zdecydowanie użyłbym tego leku ponownie, chociaż mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę mieć tej infekcji.
Navasz7 - NY
Ok, więc … nie wiedziałem, co się dzieje … ten lek całkowicie się zmienił … moje działania niepożądane to nudności, ból w dole pleców za każdym razem, gdy stoję, smak blah w ustach i zmęczony gaz ziemny i biegunka. Tak zadowolony, że jutro jest mój ostatni dzień … najlepszą radą, którą mogę dać, to jeść ciężko …
Estherr - Republika Południowej Afryki
Zostałem przepisany 500 mg 2x dziennie przez 7 dni, jestem w dniu 3, efekty uboczne jak do tej pory są zmęczeniem i objawami grypopodobnymi Nie doświadczyłem złego smaku Mam nadzieję, że te prace nigdy wcześniej nie brały tego
Sharoony - U.S.A

 

Gdzie kupić ten lek

Poniżej znajdują się linki, w których można kupić Detosil: Bezpośrednio do producenta

Streszczenie
Data
Artykuł
Detosil
Ocena
41star1star1star1stargray
Previous Post
Choco Lite
Suplementy Diety

Choco Lite Opinie i funkcja i cena

Next Post
Zevs
Suplementy Diety

Zevs Opinie i funkcja i cena