Cube Air Cooler Opinie, funkcja i cena

Utrzymanie chłodu w lecie nie jest szczególnie łatwe. Jedne robią chłodne koperty, inne biorą wentylator, a inne instalują klimatyzację bezpośrednio w mieszkaniu lub domu. Te ostatnie mogą jednak często stać się bardzo drogie. Najpóźniej, kiedy przyjdzie kolejny rachunek za energię elektryczną. Poza tym te rzeczy są zazwyczaj dość głośne. W przypadku ich awarii powstają wysokie koszty napraw, z którymi nikt nie chce sobie poradzić. Co więcej, rynek jest tak zalewany, że można łatwo stracić śledzić to, czego szukasz. Inną pozornie nie do pokonania przeszkodą dla wielu ludzi jest szukanie urządzenia, które działa jednocześnie jako nawilżacz lub oczyszczacz powietrza. Znaleźliśmy jednak taki, który jest nie tylko tani, ale i mały. Taki, który nadąża za dużymi urządzeniami i jest bezobsługowy. Wszystkie informacje są podsumowane poniżej.

Cube Air Cooler

Co to jest chłodnica powietrza Cube Air Cooler?

Cube Air Coller to miniaturowy klimatyzator zwany rewolucją lata. Ale może zrobić jeszcze więcej. Jednocześnie jest to nawilżacz i oczyszczacz powietrza, jeśli chce się mieć te funkcje. Dzięki niewielkim rozmiarom można go zamontować niemal wszędzie i w końcu ponownie cieszyć się czystym, a przede wszystkim chłodnym powietrzem. Można go również łatwo podłączyć poprzez przyłącze zasilania w mieszkaniu. Jeszcze lepiej: Nadaje się również do użytku z portem USB. Poniżej znajduje się przegląd funkcji:

 • mini klimatyzator
 • nawilżacz
 • oczyszczalnik powietrza
 • maciupeńki
 • można obsługiwać za pomocą złącza zasilania lub USB

Już same te cechy wyróżniają Cube Air Cooler jako zaletę w gospodarstwie domowym. Ale jest na tym więcej do zrobienia.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Dla kogo chłodnica powietrza Cube Air Cooler jest właściwym produktem?

Produkt skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą mieć przyjemny klimat we własnych czterech ścianach, które można wytrzymać. Oprócz regularnego budownictwa mieszkaniowego, jest również mile widzianym partnerem, na którym można polegać przy budowie penthouse’ów. Jest to również korzystne dla tych, którzy nalegają, aby Cube Air Cooler dodatkowo oczyszczało i nawilżało powietrze. Stąd również osoby cierpiące z powodu alergii są adresowane do tych, którzy nie mogą się obejść bez takiego urządzenia. Mini klimatyzator jest wyposażony na każdą ewentualność.

Chłodnica Cube Air Cooler techniczne

Poniżej podsumowaliśmy wszystkie istotne szczegóły techniczne:

 • Źródło zasilania przez USB lub gniazdo zasilania.
 • Możliwe użycie w biurze lub domu
 • Typ urządzenia: Wentylator
 • z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
 • Tryb sterowania jest normalny.
 • o maksymalnej mocy większej niż 20 watów
 • Idealny do pomieszczeń o powierzchni od 10 do 15 metrów kwadratowych.
 • Moc 9 Watt
 • 5 Napięcie zasilania
 • Wymiary: 165 x 165 x 170 mm.
 • 3 tryby prędkości
 • możliwość wyboru różnych kolorów diod LED
 • Pojemność zbiornika na wodę: 750 mililitrów.
 • Kolor: biały.

Cube Air Cooler usuwa najmniejsze cząsteczki z powietrza i oferuje użytkownikowi trzy różne tryby ustawiania. Jeśli chcesz trochę więcej atmosfery, możesz zmienić kolor zintegrowanych diod LED. Obejmuje to również relaksujące światło nocne, które pozwala wśliznąć się w dobry sen.

pot

Jak używać Cube Air Cooler?

Cube Air Cooler jest w prosty sposób ustawiane, zbiornik na wodę jest napełniany i włączany. Cube Air Cooler można podłączyć do gniazda za pomocą odpowiedniej wtyczki, w przeciwnym razie należy je podłączyć za pomocą wtyczki USB. Szczególnie latem takie urządzenie się opłaca, bo w nocy jest często tak gorąco, że nie można nawet zasnąć. W takich sytuacjach życzysz sobie takiego urządzenia. Nawiasem mówiąc, zbiornik na wodę działa przez całą noc, jeżeli napełniasz go przed pójściem spać.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Jakie są wady i zalety?

Jak każdy produkt w zakresie akcesoriów i zdrowia, ma również swoje zalety i wady, o których należy się najpierw poinformować. Z tego powodu podsumowaliśmy je poniżej:

atuty

 • prosta obsługa
 • odpowiedni zbiornik na wodę
 • nawilżacz
 • oczyszczalnik powietrza
 • zapewnia przyjemną temperaturę w pomieszczeniu dzięki 3 trybom pracy
 • kilka kolorów do wyboru dla diod LED

słabości

 • nieznany

Urządzenie wymaga niewielkiej konserwacji i jest łatwe w podłączeniu. Nie ma widocznych wad. Obsługa jest łatwa, a zbiornik na wodę ma pojemność wystarczającą na całą noc. Ponadto celem jest nie tylko chłodzenie powietrzem, ale również jego czyszczenie i nawilżanie. To zawsze tworzy zdrowy klimat w pomieszczeniu, w którym można dobrze żyć. Systemy klimatyzacji często nie są w stanie prawidłowo nawilżać powietrza. Prowadzi to do suchego gardła lub stale wpływa na drogi oddechowe. Tak nie jest w przypadku tego urządzenia i dlatego jest to wielka zaleta.

schłodzić temperaturę na zimno

Ogólny test Cube Air Cooler

Zwłaszcza teraz, gdy temperatury czasami pozostawiają wiele do życzenia, a lato na dłuższą metę robi się zbyt gorące, przeprowadziliśmy test chłodnicy powietrza Cube Air Cooler. Ze względu na swój kształt i wielkość jest to urządzenie, które można bardzo dobrze ustawić i jest korzystne dla każdego pomieszczenia. Przynajmniej wtedy, gdy wykonuje swoje obowiązki zgodnie z obietnicą. Powinien być również odpowiedni dla osób cierpiących na alergie, ponieważ jest również oczyszczaczem powietrza i nawilżaczem. Mini klimatyzator nie pozostawia nic do życzenia, przynajmniej pod względem wielkości. Można je umieścić wszędzie tam, gdzie jest miejsce. Jest mały i nie zajmuje wiele z tego. Instalacja nie jest trudna za pierwszym razem. Zbiornik na wodę jest szybko napełniany, a urządzenie włącza się za pomocą przycisku. Jeśli chcesz zmienić kolor diod LED, możesz to zrobić jednym naciśnięciem przycisku. Trzeba powiedzieć, że urządzenie nie musi się ukrywać przed konkurencją. W ciągu kilku minut zauważysz pierwsze zmiany w powietrzu. Jeśli dasz urządzeniu wystarczająco dużo czasu, wkrótce będziesz miał przyjemny klimat w swoim pokoju. Ponadto, istnieje również głośność, która sprawia, że użytkujesz urządzenia z przyjemnością. Początkowo nie mogliśmy sobie wyobrazić, że można spać, ale po włączeniu możemy to tylko potwierdzić. Pracuje bardzo cicho i bardzo przyjemnie zasypia. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z urządzenia w teście i dlatego chcielibyśmy zarekomendować je tutaj. Wyposażony jest w kabel USB i instrukcję obsługi.

W każdym sklepie elektrycznym można uzyskać wspomnianą wtyczkę dla przyłącza zasilania za kilka euro.

Chłodnica powietrza General Cube Air Cooler Experience

Ci, którzy rozejrzą się po Internecie, już teraz znajdą wiele opinii od użytkowników, którzy również przetestowali urządzenie i byli tak przekonani, jak byliśmy. Mini klimatyzator opłaca się we wszystkich aspektach i zapewnia wspaniały klimat do spania, zwłaszcza w nocy. Nawet jeśli na zewnątrz jest gorąco. Ale czasami trzeba dać mu trochę czasu, aż będzie miał cały pokój pod kontrolą. Ale wtedy można liczyć na czyste i lekko nawilżone powietrze, z którego wielu użytkowników jest zadowolonych. Naprawdę dobry napiwek, który również jest przekazywany z przyjemnością. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o doświadczeniach klientów!

Czy znane są problemy z chłodnicą powietrza Cube Air Cooler?

Jak w przypadku każdego klimatyzatora, zbiornik na wodę powinien być regularnie sprawdzany i uzupełniany. Tylko w ten sposób można zapewnić dobrą wentylację, z którą można żyć przez długi czas. Ponadto należy zawsze upewnić się, że urządzenie jest obsługiwane w sposób opisany w instrukcji obsługi. W przeciwnym razie nie ma większych problemów z urządzeniem.

Obniż temperaturę

Gdzie mogę kupić chłodziarkę Cube Air Cooler?

Najlepiej bezpośrednio od dostawców takich jak Amazon. Tutaj różni sprzedawcy oferują urządzenie, a także za dobrą cenę. W niektórych z nich dostajesz również dwa urządzenia, dzięki czemu możesz wyposażyć w nie jednocześnie kilka pokoi. Mini klimatyzator jest również dobrym partnerem w biurze, gdzie utrzymuje czystość powietrza i zapewnia przyjemny klimat pracy. Ponadto każdy, kto zamawia przez Amazon, otrzymuje dokładnie takie same korzyści, jak w przypadku innych produktów. Oznacza to prostą płatność i możesz sam wybrać sprzedającego i przeczytać jego oceny. Więc praktycznie nie ryzykujesz się z zakupem i otrzymujesz korzystny sprzęt, który pięknie schłodzi zbyt gorące dni.

Obecnie dostawca oferuje zniżkę 50%. Po prostu kliknij na poniższy przycisk!

Przegląd chłodnicy powietrza Cube Air Cooler

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy to urządzenie za dość pozytywne. Ponieważ szczególnie w upalne dni trudno jest zapewnić przyjemny klimat we własnym pokoju. Ci, którzy również przywiązują wagę do nawilżania i czyszczenia powietrza często mają trudności, szukając odpowiedniego urządzenia. Większe wymagają również dużo konserwacji i zawsze należy uważać, aby nie przytłoczyć się. Kiedy nadchodzi rachunek za elektryczność, zwykle dochodzi do niegrzecznego przebudzenia. Ponieważ większość z nich to także układanki o prawdziwej mocy. Można tego uniknąć, używając tego małego mini klimatyzatora, który zwykle jest obsługiwany przez port USB. Nawilża powietrze i jednocześnie je czyści. Jest to również idealne urządzenie w nocy, ponieważ nie tylko pracuje cicho, ale również ma wystarczającą ilość wody w 750-militrowym pojemniku. Ponadto urządzenie nadaje się również do zasypiania, ponieważ oświetla pomieszczenie kolorowymi diodami LED, które można dowolnie zmieniać w zależności od decyzji. Więc żadne życzenia nie pozostają niespełnione, a ci, którzy boją się kupić duży klimatyzator i podejmowania ryzyka robią sobie i swojemu zdrowiu prawdziwą przysługę kupując ten mały sześcian.

Teraz, gdy zmienia się pogoda, utknąłeś w czymś w czyśćcu temperaturowym. Noce są po prostu zbyt ciepłe, aby spać bez chłodnej bryzy, ale nadal nie są wystarczająco ciepłe, aby uzasadnić zainstalowanie ogromnej jednostki okiennej lub podniesienie prądu zmiennego (i rachunku za prąd wraz z nim). Ale nie martw się – w przeciwieństwie do pogody w Nowym Jorku, istnieje szczęśliwe medium, jeśli chodzi o utrzymanie domu we właściwej temperaturze.

Poznaj evaSmart EV-3000 firmy Evapolar, osobisty moduł AC, który może być idealnym urządzeniem przejściowym.

Ta maleńka jednostka (mam na myśli malutką) pakuje dość dziurkę biorąc pod uwagę jej wielkość. Mierzy zaledwie 7,24 na 8,54 cala na 8,14 cala, ale ma moc chłodniczą do 1360 BTU i twierdzi, że powierzchnia około 43 stóp kwadratowych jest stosunkowo chłodna. I podczas gdy byłem dość sceptyczny co do kostki rozmiar dużego pudełka na biżuterię naprawdę może zrobić, byłem pod wrażeniem.

Lista źródeł i dalsze linki

Cube Air Cooler

8.4
Szczegóły techniczne 9.0
Cechy 8.5
Stosowanie 8.0
Cena 8.0
Previous Post
snoril
Ciało Zdrowie

Snoril Opinie, funkcja i cena

Next Post
sugarept
Ciało Suplementy

Sugarept Opinie, efekty i cena